Отговори
  • Мнения: 249
Здравейте момичета,какви кремчета ще ми препоръчате?

# 1
  • Мнения: 2 936
 Rolling Eyes

какво да ти се препоръча....кажи тип кожа,проблеми,бръчки,пъпки и т.н.  Mr. Green, а и какви средства би отделила.

# 2
  • Мнения: 249
normalna koja,nqma bru4ki,parite bez zna4enie

# 3
  • Мнения: 274
Няма да се уморя да препоръчвам козметиката на Диор. Heart Eyes Но в България не съм си взимала от нея и си нямам на идея качествена ли е, не е ли... Thinking
От няколко месеца ползвам кремовете на Естее Лаудер. Взимам си ги от магазина на Витошка. Разкошни са. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 249
kazvat 4e 30% ot markovata parfumeriqta v BG ne e 4ak tolkova markova,taka 4e moje da se samnqvame v ka4estvoto i na kozmetikata

# 5
  • Мнения: 274
kazvat 4e 30% ot markovata parfumeriqta v BG ne e 4ak tolkova markova,taka 4e moje da se samnqvame v ka4estvoto i na kozmetikata

Разбира се, аз затова споменах, че Диор си взимам от чужбина.
А, докато съм в България все нещо трябва да ползвам, нали?! Заложила съм на Е. Лаудер и до този момент нямам и колебания за оплаквания. Затова написах и от къде си я купувам. Peace

# 6
  • Мнения: 3 634
Все искам да питам някой компетентен....след каква възраст се ползва крем за около очи? И след като и аз съм на 26г. трябва ли вече да си купувам и нощен крем?

Много противоречиви неща чувам/чета...все си мисля, че се опитват да ми напълнят кошницата.

# 7
  • Мнения: 1 976
normalna koja,nqma bru4ki,parite bez zna4enie

Ползвам само Клиник и Дарфен!!  Hug

Можеш да си вземеш около очния на Клиник- All About Eyes  -  той се ползв аи сутрин и вечер!Лек е и мисля,че за 26 години е много подходящ,щом нямаш и бръчки.Аз използвам него!


За лицето ти трябва нещо леко с овлажнители и фактор. Ето на това се спрах аз: Superdefense Triple Action Moisturizer-  предпазва от свободните радикали, овлажнява и има фактор +25. Много е лек и за лятото е перфектен.( не съм специалист,това е моето мнение)


За измиване на лицето сутрин и вечер ползвам емулсията на Дарфен:  Cleansing Aromatic Emulsion - страхотна е Peace


Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 17:09 от Nia:)

# 8
  • Мнения: 158
normalna koja,nqma bru4ki,parite bez zna4enie

Ползвам само Клиник и Дарфен!!  Hug

Можеш да си вземеш около очния на Клиник- All About Eyes  -  той се ползв аи сутрин и вечер!Лек е и мисля,че за 26 години е много подходящ,щом нямаш и бръчки.Аз използвам него!


За лицето ти трябва нещо леко с овлажнители и фактор. Ето на това се спрах аз: Superdefense Triple Action Moisturizer-  предпазва от свободните радикали, овлажнява и има фактор +25. Много е лек и за лятото е перфектен.( не съм специалист,това е моето мнение)


За измиване на лицето сутрин и вечер ползвам емулсията на Дарфен:  Cleansing Aromatic Emulsion - страхотна е Peace



Подкрепям с две ръце. Аз ползвам тези продукти и съм супер доволна.  Peace

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз ползвам Клиник,същото кремче за лице,но околоочен взех пак същото,само,че Рич варианта,казаха,че е по-добър.
Относно качеството аз си поръчвам от Ягодка, и са по-евтини, и са качествени.

# 10
  • Мнения: 1 976
И аз ползвам Клиник,същото кремче за лице,но околоочен взех пак същото,само,че Рич варианта,казаха,че е по-добър.
Относно качеството аз си поръчвам от Ягодка, и са по-евтини, и са качествени.
и аз само от там си купувам:))) А за Рич- на мен ми е малко по-тежък.Мисля,че е за по-суха кожа. така ми бяха казали Thinking

ПП. Дарфен си купувам от БГ, само Клиник ми е от Ягодка  Crazy

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 18:22 от Nia:)

# 11
  • Мнения: 794
Avene - Hydrance Optimale със UV защита използвам и за сега съм доволна.

 И аз съм на подобна възраст  Sunglasses

# 12
  • Мнения: X
Ния кажи ми цените и на 3-те продукта, които си показала на снимките. И освен това имам 2 въпроса 1-во предлагат ли се за смесена кожа и подходящи ли са за моята възраст - 23 г.

# 13
  • Мнения: 2 829
normalna koja,nqma bru4ki,parite bez zna4enie

Ползвам само Клиник и Дарфен!!  Hug

Можеш да си вземеш около очния на Клиник- All About Eyes  -  той се ползв аи сутрин и вечер!Лек е и мисля,че за 26 години е много подходящ,щом нямаш и бръчки.Аз използвам него!


За лицето ти трябва нещо леко с овлажнители и фактор. Ето на това се спрах аз: Superdefense Triple Action Moisturizer-  предпазва от свободните радикали, овлажнява и има фактор +25. Много е лек и за лятото е перфектен.( не съм специалист,това е моето мнение)


За измиване на лицето сутрин и вечер ползвам емулсията на Дарфен:  Cleansing Aromatic Emulsion - страхотна е Peace







 Peace Peace Peace Peace Peace,

# 14
  • Мнения: 1 976
Ния кажи ми цените и на 3-те продукта, които си показала на снимките. И освен това имам 2 въпроса 1-во предлагат ли се за смесена кожа и подходящи ли са за моята възраст - 23 г.

Точно тези стават и за нормална и за смесена кожа.Аз съм със смесена.Доста неща пробвах докато намеря точно тези,които ми пасват!
Измиващата емулсия на Дарфен ми е от тук (София)- около 47 лв мисля че беше,но е доста голяма и много дълго се използва!
На Клиник продуктите са ми от Ягогодка - около очния е - 47 лв, а Супердифенса около 72 лв. В БГ са малко по-скъпички,но като качество не съм чувала някой да каже,че има разлика!

Общи условия

Активация на акаунт