Сгъваемо легло 140/70 с две нива от къде ?

  • 2 419
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 339
Здравейте , знаете ли къде в София продават сгъваеми легла с този размер 70/140 или нещо подобно? Изобщо има ли такива и на коя марка са ? или поне такива с две нива newsm78.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато ние купувахме нашето сгъваемо, гледахме на няколко места и навсякъде бяха 120/60. Иначе дървени, на две нива (и на три дори) има.

# 2
  • Мнения: 129
Сгъваеми с такива размери - не съм виждала и чувала. Обикновено са 60/120 или по малки, като например Graco 72/105

# 3
  • Мнения: 339
ух, трябва ми сгъваемо защото много пътуваме , като сме си в бг няма и една седмица да стоим на едно място а искам да е поне 70 см ширината за да мога да го ползваме и за игра иначе не му влизат активните гимнастики и килимчета ooooh! ана Грако 105см не е ли само кошара това ,струва ми се късо за легло newsm78 , къде мога да ги видя?

# 4
# 5
  • Мнения: 339
Пепеляшка много ти благодаря, а дали ги имат и налични дето има една дума око да види ръка да пипне Mr. Green

# 6
  • Мнения: 644
ами в София например може да ги видиш тези кошари по4ти навсякъде в дет.магазини.А в големите Хиполенд , Къщата на Прасето , Щъркел , Пинокио , Мале4ко - 100% има поне на 3-4 фирми.
Чиполино,Бертони,Кенгуро,Хаук...и цените са н апове4ето максимум до 150лв. Говориме за тези,които изборих !  Wink Вси4ките са с по 2 нива,повивалник и дъга с игра4ки.

# 7
  • Мнения: 80
Mnogo  hubav  model  ima  na  "Cangaroo" ot  noviq  katalog.Az  sum  se sprqla  na  nego.V  "Super Me4o" v  Drujba 2 do bl.254  go  ima nali4no,mini go vij.Strahotno e!   newsm76

# 8
  • Мнения: 533
Гледай да има цип отстрани,много е удобно Peace

# 9
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Здравейте,
ние засега все още оглеждаме детските легла. В началото се бяхме насочили към дървено, но като си мисля, че може би ще ми се налага да  водя бебо при бабите за 1-2 нощи, си мисля, че може би сгъваемото легло е по-удачно. Да не говорим, че жилището ни е временно и нямаме условия зе детска стая все още, а дървеното легло има по-постоянен характер.

Та въпросът ми е дали сгъваемите легла бързо и лесно се сглобяват и разглобяват, при необходимост?
Удачни ли са, наистина, за постоянно ползване от новородени бебоци  или не?  И какъв модел препоръчвате?

# 10
  • Мнения: 3 457
За мен са много удачен вариянт ,аз бях с на чиполино модел амбър Peace и сега го има -цена 150 лева +- някои леж ,също ми харесват на Хаук Peace

# 11
  • Мнения: 533
Аз ползвам Бертони от Метро го взехме в промоция за 79лв. и допълнително матраче(към 20лв.)Доволна съм,лесно го сглобихме.Моделът му е Дъга,свежичко.Сега ползвам1ниво,а отдолу е склад за все още не влезлите в употреба покупки за бебо.Само дето как ни извади водача на ципа... Sadотстрани има цип)cry:

Общи условия

Активация на акаунт