Ветеринарна аптека

  • 21 030
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Чудех се къде да пусна темата, не знам дали е най-подходящото място тук - но спешно ми трябва да намеря ветеринарна аптека в София. Не съм наясно къде да търся Sad в интернет рових - има адреси на кабинети, но на аптеки не намерих - молбата ми е ако някой знае къде да търся да каже.

# 1
  • Мнения: 9 063
За какво точно ти трябва аптека?

# 2
  • Мнения: 7 263
За едно мазило - нарича се "Антифлегмин" - мазилото трябва за мой близък човек - възрастна леля, която няма достъп до интернет, а старите места на които знае че е имало ветеринарни аптеки вече просто не са там!
Аз самата пък не съм имала досега нужда от подобно инфо и не мога да се ориентирам.
Ако можеш помагай?!

# 3
  • Мнения: 9 063
Ако си намерила адреси на ветеринарни кабинети или лекари, спокойно можеш да идеш там - те също продават лекарства.
Аз като ида при моя ветеринар, при него има всичко, макар че кабинетът му е малък.
Така че запътвай се към някой кабинет Simple Smile
Също така, в самите клиники ветеринарни си имат аптеки.

# 4
  • Мнения: 7 263
Ще пробвам една тук наблизо, макар че тук при нас в кварталите наистина има кабинети не знам колко са оборудвани с лекаства - звучи логично.
Комичното в цялата история е, че нито знам за какво служи конкретното мазило /разбрах че било някакъв вид мехлем/, нито имам рецепта за него  Embarassed Embarassed Embarassed хммм ще опитам де ......

# 5
  • Мнения: 9 063
Мисля, че това е за хемороиди - виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83649.msg1673848
Няма да ти искат рецепта, споко, аз купувам един мехлем за рани - Вишневски се казва, както и едно мазило за шипове - просто си го искам и това е, без рецепта или нещо такова, те лекарите си знаят че хората често купуват тези неща Wink

# 6
  • Мнения: 7 263
Мисля, че това е за хемороиди - виж тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83649.msg1673848
Няма да ти искат рецепта, споко, аз купувам един мехлем за рани - Вишневски се казва, както и едно мазило за шипове - просто си го искам и това е, без рецепта или нещо такова, те лекарите си знаят че хората често купуват тези неща Wink
Вишневски - го продават във ветеринарната аптека така ли?
Ти ме уби - миналата година препусках до Пирогов като луда да го купувам от там..., човек винаги има какво да научи. Много ти благодаря Стеф   bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Мнения: 9 063
да, при всеки ветеринар или аптека или кабинет го има Hug

# 8
  • Мнения: 7 263
 Hug Hug Hug
Страхотно ти благодаря наистина, още повече инфото че помага за хемороиди ми е добре дошло за жалост Crazy Crazy. Пък аз се чудех защо и е на леля ми това мазило  #Crazy #Crazy

# 9
  • Мнения: 9 063
За нищо, радвам се че бях полезна Hug
Успех ти желая с хемороидите и мазилата Flutter

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Ветеринарна аптека, много добре заредена има на кръстовището на Шипченски проход и тая улица, дето се спуска от колелото на четвърти километър..... леле как го обясних
http://agrotexim.hit.bg/vet_pharmacy.html
това е адреса, можеш да им звъннеш да ги питаш дали имат въпросното нещо, за да не се разкарваш напразно до там Peace

# 11
  • Мнения: 1 771
На Централна гара

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени  Hug

Аз имам ползвана тубичка Антифлегмин. С радост бих ти услужила. Знам, че е вълшебен тоз цяр. Изпитах го преди 1г. Дава резултат на 100%.

А за лелята - ветеринарен кабинет има в Младост 1А. Не знам номера на блока, но ако не се лъжа в същия блок има каса на Софийска вода. А може касата да е в съседен блок...  Thinking  Все таки, като се добереш до тези блокове и питаш няма начин да не ти го покажат кабинета.

# 13
  • Мнения: 7 263
Да и аз този намерих най-близо до нас и ще ида още тези дни. Да и взема, а както излиза и на мен ще ми трябва една тубичка.
 Sad Sad Sad
На нея явно и е било неудобно да ми каже за какво и е - добре че има кой да те светне ей...
Шанова верно ли помага туй чудо щот и аз както знаеш съм запозната с тези нелеки страдания и колкото и комично да звучи това го бях изтървала като лек, а и през ум не би ми минало да търся във ветеринарна аптека  Shocked Shocked
Щом е толкоз ефикасно защо не го продават и в човешките аптеки да му се невиди, аз де що има съм изкупила от таз гама. Без особени ефекти, както се досещаш  ooooh! ooooh!
Еййй голяма работа е нета ейййй

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени, помага много...
И аз изкупих всичко що е за 'ора на таз тематика. Така се изринах от Прокто-Гливенол-а, че 3 седмици не можах да си седна на д-то. Каква гадост съдържа, към какво направих тази алергия... ама страшно беше. И боли и сърби и се зачервих и подух...  Tired

И после, пак от тук разбрах за АНТИФЛЕГМИН-а. Реших аз да го пробвам. Поръчах го на майка ми и тя си знае къде има зооаптеки, ми го донесе. Само след 2-3 намазвания бях чисто нова. А имах криза повече от 3-4-5месеца вече. И понеже тубата е голяма, а се маже по мъничко ми остана повече от 1/2 от нея.
Та въпросното мазило е предназначено за вимето на кравата с/у мастити. Ама какво ти пука, важен е ефекта в/у твоя г*з  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт