бебето се дави.....

  • 1 282
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте  !Аз съм една много притеснена майка и бързам да Ви задам един въпрос ,който ме тревожи от известно време.Когато кърмя /имам бебе на 2 месеца/бебето си или му давам водичка от шише то се задавя много лошо.... smile3518и да се гърчи и да му хрипти в гърлото и гърдите ......това продължава около 15 секунди.....и аз го плесна за да изплаче,за да може да си поеме въздух.След това се чува как  глъдката пада като камък надолу newsm45 ит ой изплаква от болка.Мнооого съм уплашена от тези негови давеници.Тово се случва по 2,3 пъти на ден.Защо е тако и дали бебето ми няма сериозен проблем и възможно ли е да му попадне вода в белите дробове???Thinking
П.П. Забелязах ,че това се получи след забелването на пишлето му (докторката реши ,че не е малък  :shock:1,5 месецаи )той много плака при манипулацията и през този ден.Дали това не са спазми вследствие болката и уплахата от "обезчестяването му"???

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! При по-лакомо и бързо поемане на храна бебетата гълтат и доста възду и започват да се давят или в началото на храненето или след 10 мин. Добре е да спрете храненето и да се оригне.
това усещане че млякото влиза шумно в стомахчето е така по същите причини. Не се претеснявайте- просто спрете храненето. При преминаване на мляко в белите дробове клиниката е критична и детето на може да диша.при тези случаи се стига по спешност в болница.
Що се отнася до забелването - твърде рано е било за тази манипулация.

Общи условия

Активация на акаунт