Eдно въпросче

  • 649
  • 14
  •   1
Отговори
Момичета дъщеря ми все си изпъва краката и ги стяга все едно ще ака а не ака,вашите бебчета правят ли така и на какво се дължи това Rolling Eyes newsm78

# 1
  • Мнения: 520
Прави така когато се събуди, явно се протяга /ако правилно съм разбрала въпроса ти / .

# 2
  • София
  • Мнения: 10 233
Не разбрах точно какво прави дъщеря ти, нито колко точно е голяма. Но моята дъщеря като ака ръмжи и от няколко месеца се е научила да лъже (бабите особено) като ръмжи насила, защото те идват да я видят какво е свършила. Търси внимание детето. Да не е нещо такова?

# 3
  • Мнения: 5 362
Колко е голямо детенцето ти?

# 4
  • Мнения: 3 499
Да, правеше го като бебе, не знам защо.

# 5
  • Мнения: 990
Така правеха когато имаха колики.  На каква възраст е детенцето ти ?

# 6
  • Мнения: 1 243
И моята дъщеря го прави тоя номер  Grinning

# 7
На 7 месеца е не се протяга а си испъва кръката и ги стяга

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И дъщеря ми правеше така придружено с ръмжене/като мече/и изпъване на ръцете.Много сладки моменти които успях да хвана с камерата.

# 9
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu

# 10
  • София
  • Мнения: 1 877
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu

И аз така мисля! Гави също на моменти ги изпъва и стяга, но не намирам нищо нередно в това Peace.

# 11
  • Мнения: 3 069
На 7 месеца е не се протяга а си испъва кръката и ги стяга


Това е един вид протягане.Явно има нужда понякога да стяга мускулчетата на краката.И ние, възрастните също го правим.
Ако те тревожи толкова много това, обърни се към педиатъра си!

# 12
  • София
  • Мнения: 4 585
И Ники го прави.
Не мисля, че има нещо притеснително в това. Simple Smile

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Е,в това няма нищо нередно!И моята дъщеря,която е на 6 месеца го прави!Бебешка му работа  babyuu
И ние сме така

# 14
  • Мнения: 1 321
И ние сме същите и аз се притеснявах до скоро но педиатърката каза че е нормално просто е малко по-чувствителен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт