Долна баня

  • 1 817
  • 8
  •   1
Отговори
извинявам се че пиша тук но в подтема на път.... няма иконка за нова тема.
Имали посетили  мотелчето в Долна баня?
Интересуваме дали е подходящо ходенето там с бебе на 9 месеца като място климат условия2

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Единственото хубаво нещо на този мотел е басейна. Просто нищо друго си няма - нито градина нито парк нито люлки.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 541
аз резервирах за тук: http://www.hotelpriroda.com/hotel_accomm_bg.php?language=&pa … tel_accomm_bg.php   ,но чак септември ще ходим и тогава ще имам мнение

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 14:00 от bibi

# 3
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Аз съм била точно там преди време. Имахме служебен семинар и бяхме много хора. Хотела като условия не е толкова лош, но хората са някакъв ужас просто. Щом видяха толкова народ на куп, веднага вдигнаха цените в ресторанта почти двоЙно. Кухнята беше твърде посредствена и еднообразна, а обслужването много лошо. Надписваха сметките нагло, като че ли хората са малоумни и няма да видят и не им пукаше изобщо. Гледат на теб като на торба с пари, която трябва да бъде опразнена максимално бързо. Ако си без кола, друг избор нямаш, ядеш там, селото е далече за ходене пеша. То и да отидеш, полза никаква. Ние ходихме на няколко пъти, но имаше само едни сбутани и мърляви кръчмета с чалга, пред които ресторанта на хотела беше по-добро решение. Така че и селото не е решение. Сега ако са направили нещо ново, не знам. БасеЙна също не го поддържаха винаги чист. Такава дива селяния и простотия не бях виждала. Повече кракът ми няма да стъпи там.
За бебе на 9мес., няма условия за хранене там, а също и за пране, ще трябва да измислиш нещо друго. Като климат - ами планина е, вечер е хладно, но въздухът беше чист. Развлечения няма никакви, село та дрънка. Това мога да кажа. А ти защо си търсиш приключения точно там  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 6 541
Аз съм била точно там преди време. Имахме служебен семинар и бяхме много хора. Хотела като условия не е толкова лош, но хората са някакъв ужас просто. Щом видяха толкова народ на куп, веднага вдигнаха цените в ресторанта почти двоЙно. Кухнята беше твърде посредствена и еднообразна, а обслужването много лошо. Надписваха сметките нагло, като че ли хората са малоумни и няма да видят и не им пукаше изобщо. Гледат на теб като на торба с пари, която трябва да бъде опразнена максимално бързо. Ако си без кола, друг избор нямаш, ядеш там, селото е далече за ходене пеша. То и да отидеш, полза никаква. Ние ходихме на няколко пъти, но имаше само едни сбутани и мърляви кръчмета с чалга, пред които ресторанта на хотела беше по-добро решение. Така че и селото не е решение. Сега ако са направили нещо ново, не знам. БасеЙна също не го поддържаха винаги чист. Такава дива селяния и простотия не бях виждала. Повече кракът ми няма да стъпи там.
За бебе на 9мес., няма условия за хранене там, а също и за пране, ще трябва да измислиш нещо друго. Като климат - ами планина е, вечер е хладно, но въздухът беше чист. Развлечения няма никакви, село та дрънка. Това мога да кажа. А ти защо си търсиш приключения точно там  Mr. Green
това за Мотел Долна баня ли е или за х-л Природа ???

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Ето за това http://www.hotelpriroda.com/hotel_aboutbg.php За хотела е. Намира се в гората, има асфалтирани алеи за разходки и ролери, басеЙна е отзад.  Излиза се пак в гората през един портал. Не се спазват никакви правила за басеЙна, в почивните дни не можеш да се доредиш, такъв гъч става. БасеЙна не е само за гости на хотела, идват и от други места и става пренаселено. Ние като бяхме, доведоха едни хлапета от някакво училище. И всички 50-60 броя скачаха във водата. Шум, пищавица, оливане, не е за описване. Докато не си тръгнаха, никоЙ не можа да влезе, просто нямаше място. Нямам нищо против децата, ама като ти вземат парите, поне да ти казват за какво става дума и човек сам да си прецени дали може да го понесе. А, и не е евтино никак, само привидно изглежда така. Надуват цените яко, но това го разбираш чак на място. Иначе от страни изглежда добре, но да си нямаш работа с хората там.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 541
А, и не е евтино никак, само привидно изглежда така. Надуват цените яко, но това го разбираш чак на място.
добре де цените на нощувките не са ли като тези в сайта ? или ти говориш за храната и услугите? Shocked Rolling Eyes Close

# 7
  • София
  • Мнения: 545
Ние доста редовно посещавахме Долня баня миналата година и мотела и хотел Природа и станцията на МВР. Природа е бивш лагер и собственика се мъчи да го превърне в хубаво място. Басейна няма детска част, защото е пооправен стар басейн и наистна има навалица. Стаите са хубави - нови и чисти, ресторанта не е хубав - неочаквай някакво интересно меню Simple Smile Но пък място за тичане ехеее колкото искаш  Hug

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
А, и не е евтино никак, само привидно изглежда така. Надуват цените яко, но това го разбираш чак на място.
добре де цените на нощувките не са ли като тези в сайта ? или ти говориш за храната и услугите? Shocked Rolling Eyes Close

За храната и услугите. Ресторанта е отвратителен.

Общи условия

Активация на акаунт