две ваксини в един ден?

  • 1 268
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 343
поставят ли се две различни ваксини  в един и същи ден?Малката е на 2 месеца и доки иска да и постави едновременно против полиомелит и против дифтерия,тетанус и коклюш.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 718
да, тези може
полио-ваксината се дава през устата - капки са, а ДТК се инжектира

# 2
  • София
  • Мнения: 6 968
Мисля, че полио ваксината на капки вече не се дава.

# 3
  • Мнения: 793
да, може  Peace Моята беше изостанала с ваксините и два пъти, и биха и крака и в ръката  Peace

# 4
  • Мнения: 4 343
а няма ли да я раздруса здравата бебка?

# 5
  • Мнения: 1 230
Споко, всички минаваме така. По спомени всеки прием на полиомиелита съвпада с инжекционна ваксина, така че и напред ще имате същия сценарий... поне до 6тия месец.

# 6
  • Мнения: 2 431
Преди десет години бяха дори три ваксини за един ден, не помня за какво и на кой месец, но помня, че бяха капки, инжекция в ръката и инжекция в крака.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 5 718
Мисля, че полио ваксината на капки вече не се дава.
дава се - по ЗК е тази
а няма ли да я раздруса здравата бебка?
при нас нямаше проблем

# 9
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
На нас ни биха две на 2 месеца, после пак две на 3 месеца и  трябваше да ни бият 3 в един ден на 4 месеца, но от едната нямаха налично количество и биха само две, а тази липсващата след  една седмица.Нямали сме  никакви проблеми( Слава богу)- малко  е стресиращо бебо като писне от игличката, но на нас бързо ни минава. #Crazy #Crazy #Crazy
Вили

# 10
  • Мнения: 2 922
Мисля, че полио ваксината на капки вече не се дава.
дава се - по ЗК е тази

Вече не  Naughty И по ЗК е инжекция.
И да - двете ваксини се слагат в един и същи ден.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 079
Не бях чувала за такова нещо...  #Crazy newsm78 ooooh! Особено пък в тези жеги е добре да се отлагат ваксините, а не да се струпват  Rolling Eyes.......................

# 12
  • Мнения: 8 242
Тези по календар се слагат на веднъж.

# 13
  • Мнения: 3 478
За комбинацията дали може незнам, но попринцип, моята тука са я боли по 3-4 пъти на един път редовно, така че не виждам защо не.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Първите ни 3 ваксинаций бяха така.

Общи условия

Активация на акаунт