Бихте ли отложили...

  • 4 366
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 236
Бихте ли отложили цикъла си, ако той съвпада с почивката ви на море? Има различни медикамнти, с които това може да се постигне. Вие правили ли сте го? Ако не сте, как се справяте със ситуацията? Къпете ли се в морето, тампони ли използвате?

Не зная дали темата е за тук, но не се сетих къде да я сложа.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 679
Не бих.

# 2
  • Мнения: 46 437
Никога не бих.

# 3
  • Мнения: 2 208
Не, не бих...

# 4
  • Мнения: 4 496
Тампони,но не е добре да се влиза в морето или в басейн,заради инфекциите.-

# 5
  • Мнения: 3 116
Не бих го отложила, все пак са на хормонална основа Sad

Иначе последните две морета бяха кошмарни. Миналата година от 7 дни, 5 бях в цикъл. Ползвах тампони, докарах си възпаление и после 2 месеца не мога да се оправя.

Тази година, да му се невиди, така бях планирала морето че да ми дойде точно като си тръгваме. Да, ама не, за пръв път ми дойде 5 дни по-рано  и си изкарах пак 6 дни от 14 в цикъл. Така и не можах да си направя последно къпане. Тампони обаче повече не.

# 6
  • Мнения: 236
Благодаря за отговорите! На отговорилите с не да попитам: защо не бихте?

# 7
  • Мнения: 3 478
В такива крайности не изпадам. Тампони бих ползвала в случая - да!

# 8
  • Мнения: 174
Твърдо не! За едното къпане да си рискувам хормоналния баланс...това е като да си просиш шамар от природата...  Twisted Evil

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Преди години си го отложих, защото тампоните нещо не ми понасяха Confused Сега не бих  Naughty Няма смисъл да си разбутвам хормоните, че така лесно стават фалове  Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 401
Твърдо не! За едното къпане да си рискувам хормоналния баланс...това е като да си просиш шамар от природата...  Twisted Evil

 newsm10

А защо не си планираш морето според цикъла или не става?

# 11
  • Мнения: 24 467
Пробвах веднъж- на сватбата си и нищо не стана, дойде си както си беше заложено по план- график баш на датата /добре, че беше първи ден и беше по- слабичко/. От тогава нито съм пробвала, нито мисля да го правя- не си струва.

# 12
  • Мнения: 2 922
Не, не бих си правила такива експерименти  Peace

# 13
  • Мнения: 814
 Бих ползвала тампони, но не бих си отложила цикъла.

# 14
  • Мнения: 2 197
Не бих, защото не виждам смисъл да използвам хормонални таблетки по каквато и да било причина. Много пъти ми се е случвало да съвпадат. Винаги ползвам тампони. Не съм имала проблеми, влизам във водата на всеки 15-20 минути, иначе не издържам. А не мога да планирам почивката според цикъла си, защото обикновено винаги трябва да се съобразя с моите колеги и с колегите на приятеля си.

Общи условия

Активация на акаунт