Димитрина с деветте деца - има нужда от помощ

  • 10 278
  • 85
  •   1
Отговори
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  Говорих с Димитрина днес по телефона. Всичките 11 члена на щастливото семейство са добре. Имат кандидат гимназист и са във вихъра на изпити и класирания и съответно подготовка за следващата учебна година. Най малкия бебок расте и трупа впечатления от многолядния свят у дома  Grinning. Естествено говорихме за нуждите, за което и пускам темата:
  Бебо е вече на пюрета и NAN 2, памперси на Pampers до 9 кг.(мисля че са номер 3) - това са нуждите на най-малкия.
  Памперси ще занеса поне около 20 бр. и дано да успея и цял пакет.Ще занеса и малко други неща за бебето.
  За децата нуждите са ясни: сапуни, хигиенни материали, тетрадки, химикалки и всичко като за всяко друго дете.

  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 13:46 от Karol&Erik

# 1
  • Мнения: 18
Здравейте!
Поздравявам Ви за това, което правите!   bouquet
Мога да помогна с тетрадки и химикалки за учениците. Бихте ли ми изпратили адреса и телефона на нуждаещата се майка, мога да ги пусна с градски куриер или да ги занеса лично.
Благодаря!

# 2
  • Мнения: 4 195
Кари склада в Люлин е пълен, искаш ли да се организирам с дрехи - особенно летни панталони и блузи имаше - бол
За пампи - защо не им купим от склада по 7 стотинки newsm78

# 3
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Кари склада в Люлин е пълен, искаш ли да се организирам с дрехи - особенно летни панталони и блузи имаше - бол
За пампи - защо не им купим от склада по 7 стотинки newsm78

Криси,
дрехи имат, макар и не чак толкова много. Тя ми казва ако нещо е спешно, защото нямат място къде да ги държат. Всички стаи и балкони са пълни с зимни и летни дрехи и обувки, защото без тях не може, ама и едвам си ги намират като им трябват  ooooh!
За пампи и аз си мислех да и взема може би от тези евтините да видим как ще са и, защото тя не си копува, а който и занесе все са на Памперс, така че за това съм за.Ще се разберем с теб, да ми кажеш точно къде е това.

Емче, адресът е   ж.к. Суха река 1517                    Благодаря ти! Ако искаш да и ги занесеш, аз следващата седмица ще отида до нея
                              бл.224, вх.В, ет.7, ап.60             със сигорност, така че можем да отидем заедно.Тел. ти пиша на лични.
                              сем. Костадинови
                       

                             

# 4
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Подготвила съм хранителни продукти. Моля обаче някой друг да ги занесе, въпреки че живея наблизо, в Редута.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Подготвила съм хранителни продукти. Моля обаче някой друг да ги занесе, въпреки че живея наблизо, в Редута.

аз съм в Гео Милев и обещавам да ги взема и дам на Кари Hug
дай ми само някакъв тел. Praynig

# 6
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Подготвила съм хранителни продукти. Моля обаче някой друг да ги занесе, въпреки че живея наблизо, в Редута.

аз съм в Гео Милев и обещавам да ги взема и дам на Кари Hug
дай ми само някакъв тел. Praynig

Роси, разбрахме се с "luda". ще взема нещата и ще ги занеса.   bouquet

# 7
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
  Побутвам темата за всеки който не е запознат.
  В момента цялото семейство е в организационен момент по ходенето на училище, подсигоряването на учебници и уреждане на дневния ред, защото си представяте как някои като мен, например, с едно дете нямат много време, пък при Димитрина има 9.
Най малкото е вече на 9 месеца и вече е на обща храна.
Всички останали вече са ученици, като Йожи който няма даже 5г. вече е на предучилищна.
Тази година децата освен в обикновенното училище, ще ходят и по 3пъти в седмицата в Полското училище.(за тези които незнаят Димитрина е преподавател в Пловдивския университет по полски и даже пише докторантура).  Grinning

Ще добавя и в темата със спешните нужди, но тя отиде много назад и ще пиша и тук. Изникна непредвидена нужда от количка, защото последната която им дадоха е пред разпад. Освен това в момента има огромна нужда от Захар, Прах за пране, Превръзки, Хранителни продукти( предимно консерви-зеленчуци и плодове).
Варива и спагети  си имат доста в момента.

  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 584
аз ще видя за количка но ще е в сряда, ако всичко е ок. ще ти пиша, утре много рано ще минеш през нас и няма как да видя каква точно е количката

# 9
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Относно количката, това беше пуснала една мама в Темата за Галя от Габрово:

   Не можах да прочета всичко написано по темата.Ще я следя обаче............
   Доста неща са подсигурени и незнам още какво трябва.
   Засега може да разчитате на мен за превоз на багаж дотам.Само няколко дни предварително да ми кажете ,за да се синхронизираме в къщи.
   Успех,Гале,направо ти се възхищавам.
   А вие,мами,сте супер!!!
п.п.Имам комбинирана количка,запазена и идеална за зимно бебе-кажете ако има нужда от нея.

Ще и пусна линк към тази Тема, ако все още не е предоставила количката на някой, да помогне на Димитрина и семейството й  Hug

# 10
  • Мнения: 35
има ли начин тази вечер някой да мине към Централни хали към 17,30-18,00 ч, за да дам някои от нужните продукти

# 11
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Относно количката, това беше пуснала една мама в Темата за Галя от Габрово:

   Не можах да прочета всичко написано по темата.Ще я следя обаче............
   Доста неща са подсигурени и незнам още какво трябва.
   Засега може да разчитате на мен за превоз на багаж дотам.Само няколко дни предварително да ми кажете ,за да се синхронизираме в къщи.
   Успех,Гале,направо ти се възхищавам.
   А вие,мами,сте супер!!!
п.п.Имам комбинирана количка,запазена и идеална за зимно бебе-кажете ако има нужда от нея.

Ще и пусна линк към тази Тема, ако все още не е предоставила количката на някой, да помогне на Димитрина и семейството й  Hug

Мерси! Нека да се свърже с мен.   bouquet

# 12
  • Мнения: 863
И тук да кажа,аз писах в другата тема по навик....Има една количка при мен,лятна,сгъваема Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 589
Относно количката, това беше пуснала една мама в Темата за Галя от Габрово:

   Не можах да прочета всичко написано по темата.Ще я следя обаче............
   Доста неща са подсигурени и незнам още какво трябва.
   Засега може да разчитате на мен за превоз на багаж дотам.Само няколко дни предварително да ми кажете ,за да се синхронизираме в къщи.
   Успех,Гале,направо ти се възхищавам.
   А вие,мами,сте супер!!!
п.п.Имам комбинирана количка,запазена и идеална за зимно бебе-кажете ако има нужда от нея.

Ще и пусна линк към тази Тема, ако все още не е предоставила количката на някой, да помогне на Димитрина и семейството й  Hug

Аз също имам коли4ка,лятна.Ако я искате ваша е   bouquet

# 14
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
И тук да кажа,аз писах в другата тема по навик....Има една количка при мен,лятна,сгъваема Peace

Миленка, май от теб ще ми е най-удобно да я взема количката, само чееееееееее   като ми оправят колата, която вчера тотално отказа да се движи  Cry което се надявам да е скоро

Общи условия

Активация на акаунт