Добри лекари в Бургас

  • 882
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 371
Кажете ми моля ви някой добър лекар в Бургас, който може да ме провери за овулация.Препоръчаха ми д-р Калчева, но в момента е в отпуск.  Rolling EyesЩе съм ви благодарна,ако ми препоръчате някой от който сте били доволни.Благодаря ви предварително.  Wink

# 1
  • Мнения: 3 453
Вени,
не пускай нови теми. Предишната ти тема беше изместена от модератор, защото не е за този подфорум. Можеш да отвориш старата си тема и да отвориш линка!
  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
Не, не е това причината Simple Smile
Момичето беше пуснало една темичка тук в Проблемно и една темичка в „Правила, условия и указания” и аз втората я изместих тук, а трябваше да е в Здравния. Нека тука си пита момичето, че в здравния справочник, не вярвам някой да и даде съвет за специалист в тази област, за гинеколог да, ама за читав специалист едва ли.

За съжаление, аз не мога да помогна с информация, но все някой ще каже има момичета от Бургас Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 453
И аз няма информация, с която да и помогна!
Ама така е, като все бързам! ooooh!
Поднасям извиненията си на Верити и Вени! Embarassed

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Д-р Калчева като е в отпуск, няма ли кой да я замества. Миналото лято я заместваше др Славова от София.

# 5
  • Мнения: 547
Д-р Савова от София не замества д-р Калчева,а работи в клиника по стерилитет и беше тук за 3-4 седмици и преглеждаше в кабинета на д-р Калчева,докато същата си беше на работа.На същото място работи и д-р Парушева и предполагам може да проследи как се развиват фоликулите.Аз лично смятам че добър лекар е и д-р Мърмарова.Тя сега работи в частни кабинети,заедно с д-р Гамишев.Точен адрес и телефон не мога да дам,но се намира в една кооперация на ул. Републиканска,след като се пресече с ул. Грко в посока Новата поща.Тъй като има табела около входа на кооперацията разбрах че са там,предполагам и ти можеш да ги намериш.Всъщност това са лекарите в Бургас на които бих се доверила в една или друга степен.Има и много други и всеки който има ултразвук би могъл да те проследи.Трябва да решиш на кого да се довериш.Желая ти успех!

# 6
  • Мнения: 371
Д-р Калчева като е в отпуск, няма ли кой да я замества. Миналото лято я заместваше др Славова от София.
Да замества я д-р Парушева мисля че беше ама не съм много доволна от нея  Confused
И се извинявам на Верити и Hope за неудобството ама се обарках малко. Rolling Eyes

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Да, явно не съм се изразила правилно, не я замества, а й ползва кабинета . Но лично от др Славова знам, че като Калчева е в отпуск, тя й използва кабинета определено време през лятото. Вероятно тогава се е получило съвпадение с отпуска на Калчева. Както и да е.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт