Детски лекар ...

  • 600
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички един познат ми прати линка към вашия форум. Това ми е първия пост ако модовете сметнат, че съм го пуснал на грешно място моля за извинение.

 Та аз имам следния проблем с дъщеря ми която е на 1 г. и 6 м.

Петък дъщерята я изпратиха при лекар уши нос гърло в Кърджали със съмнение за трета сливица. Отиваме събота и ни пращат за изледвания за чуждо тяло в белия дроб.

Звъня днеска на жена ми и вика :
"Нищо му няма на детето само ни изиграха да ни вземат парите. Облъчиха и ни направиха на решето детето от онези иследвания".

Писна ми вече от некадърни лекари тия нас ни взеха за парчета месо от които да правят пари.

Чувал съм, че в София са повечето кадърни лекари.
Умолявам някой от форума който знае кадърен детски лекар в София особенно за уши нос гърло да сподели някакви контакти адрес, телефон име на лекаря.

Защото детето вече от 2 месеца е с кашляне, не диша през носа, на 3-5 дена дига температура. Спряхме яслата от 1 месец със съмнение, че е от там.

 Благодаря предварително.
 ( П.С. Мъж съм  Embarassed и ми е малко неудобно но жена ми няма никакъв опит с интернет а вече незнам кого какво да питам  Cry )

# 1
  • Мнения: 5 468
Виж ТАЗИ тема... Специално е за УНГ.
А и в Здравния справочник има бял и черен списък на докторите. И доста отзиви въобще...

Моето дете, след 2 месеца запушен нос, се оказа алергия към полени, хвърчащи мъхчета и тем подобни, но и това не е 100% сигурно. Важното е, че се установи, че е на алергична основа.
Пожелавам ви късмет Peace.. .и бързо оздравяване на детето.

# 2
  • Мнения: 3
Виж ТАЗИ тема... Специално е за УНГ.
А и в Здравния справочник има бял и черен списък на докторите. И доста отзиви въобще...

Моето дете, след 2 месеца запушен нос, се оказа алергия към полени, хвърчащи мъхчета и тем подобни, но и това не е 100% сигурно. Важното е, че се установи, че е на алергична основа.
Пожелавам ви късмет Peace.. .и бързо оздравяване на детето.

  Shocked Егати толкова много мнения и толкова много доволни и толкова много недоволни какво става тука на кого да вярвам. Ако тръгна да обикалям всичките какво ще сте стане с детото   Cry

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 17:29 от Adnan

Общи условия

Активация на акаунт