Дайте съвет къде да го водя

  • 3 033
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте ,
скоро писах за състоянието на синчето ми, двегодишна мишцича, която вече не помня откога, след много антибиотици и системи, вече не е яла. Отказва храна, пие оскъдни количества вода, отслабна страшно и....много ми е тежко. Борим се с майка ми да го вдигнем на крачета, но той е безкрайно изтощен и само иска да лежи. Не е нормално за двегодишно детенце това....Лекарите изобщо не ги е еня. Кръвта му е добра, урина сега ще правиме, Т вече не вдигаме повече от 37, дори не давам лекарства за нея, предполагам по оплакванията му, че е стомашно-чревна история. Но искам да го види детски гастроентеролог. Дайте идея при кого да отидем. Благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 1 883
Хомеопат Peace

# 2
  • Мнения: 1 559

И аз съм на същото мнение.

# 3
  • Мнения: 3 116
Alexa, мога да ти препоръчам добър педиатър д-р Масларски от Вита. Със сигурност ще вземе на сериозно състоянието ви. Освен това има контакти човека, веднъж заради нас прави консултация с национален консултант по инфекциозни болести и може и към добър гастроентеролог да ви насочи.

Лично за мен състоянието ви е притеснително  Sad

# 4
  • Мнения: 1 877
Ох,мамина душичка! Не мога съвет да дам,но ще се моля да се оправи бързо!!!
Много преживя,Алексче!А как е бебчо в корема?Ти оправи ли се?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Не мога и секунда да си мисля за друго, освен за Боби...Душа не ми остана от мъка...
Иначе аз се пооправих...

# 6
  • Мнения: 3 116
Алекса миличка, заведи детето на лекар щото много зле я описваш с картинката Sad

И да кажеш после как е минало  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 217
Вече говорих с Масларски - утре ще се видим. Каза ми дотогава какво да правя. Просто пътува човека и няма как да се видим.
Междувременно Боби и майка ми отидоха до Пирогов за да изключиме апендикс или нещо друго сериозно в стом.чревния тракт.
Ще минем през всякакви спецове ако трябва, само да ми оцелее детенцето...

# 8
  • София
  • Мнения: 896
Потърси хомеопат. Така както го описваш, положението е сериозно.

# 9
  • Мнения: 175
Потърси хомеопат. Така както го описваш, положението е сериозно.
Peace

# 10
  • Мнения: 5 228
Д-р Масларски ще ви помогне! Ако е стомашно-чревна история, вероятно ще ви направи косултация с д-р Мангъров. Те двамата за мен са невероятни педиатри.

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вече говорих с Масларски - утре ще се видим. Каза ми дотогава какво да правя. Просто пътува човека и няма как да се видим.
Междувременно Боби и майка ми отидоха до Пирогов за да изключиме апендикс или нещо друго сериозно в стом.чревния тракт.
Ще минем през всякакви спецове ако трябва, само да ми оцелее детенцето...

Ще ти се оправи детенцето, не се притеснявай!
Тези стомашно-чревни истории са много тежки и продължителни.
Стискам ви палци!  Praynig
Чакам добри новини утре след прегледа при доктора.   bouquet

# 12
  • Мнения: 1 942
Стискам ви палци и чакам добри новини  Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 700
Alexa, синът ми беше в подобно състояние след изкарана вирусна гнойна ангина с висока температура (39.5-40), която лекуваха с венозен антибиотик, в болницата(в провинцията) хвана разстройстройство и повръщане и отново се обезводни. Слагаха му много банки с натриев хлорид и след като спря разстройството ни изписаха. Но детето беше зле - не пиеше течности, ако хапне нещо го повръщаше и просто се беше увиснал - не искаше да ходи, ако го сложех да седне на леглото той лягаше веднага. Аз бях много притеснена и го доведохме тук в София в Педиатрията(Университетска детска болница). Приеха ни в гастро - отделението , отново беше обезводнен и с няколко системи постепенно се възстанови, започна да приема течности и се стабилизира. Междувременно му направиха доста изследвания, ехография и т.н и всичко вече е наред. Мисълта за престой в болница е стряскаща и там не е особено приятно, но така аз бях спокойна. Много е важно да не се обезводнява.
Стискам палци да се оправи детенцето Praynig

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Алекса, миличка...  Hug
Възстановяването след тежко заболяване е труден и продължителен процес. Трябва много търпение. Минала съм по тоз път... не искам да си спомням  Sick

Казваш, че ти е нужен гастроентеролог. Имала съм контакт с доц. Радивенска. Тя е завеждащ “Детска клиника” V МБАЛ. Не й знам никакви други координати.

Ако имате възможност, изведетето детето от София. На по-чист въздух и сред природа... ако може да има и мин. басейн и плаж, ще е чудно.

Общи условия

Активация на акаунт