Паднах!!!!!!!

  • 2 243
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
момичета да ви се оплача! Вчера паднах в коридора на мокрия таракот! Ама така хубаво се подхлъзнах и струполих на д...то си, че наистина видях звездички! Както се сещате много се изплаших, но тъй като всички около мен се изплашиха 100 пъти повече се правих на чук!
Нагълтах се с Магне Б6 и папаверин и си легнах! Засега нищо ми няма , но сърцето ми се е свило. Дали е минал риковия перия?
Нямам контракции, болки , но още ме шубе! Доктора ми е в чужбина и немога да му звънна?
 #Silly

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Миличката! Успокой се! Щом от вчера не е станало нищо още, струва ми се, че риска е отминал. Аз също бях паднала - в 7-мия месец и се бях ошашкала здраво!
Дано всичко да е наред! Ако можеш, иди при друг лекар - за твое успокоение.

# 2
  • Мнения: 1 077
Дано да е минал...и всичко да енаред. Не съм сигурна какви са показателите, ако има проблем...Сигурно усещаш бебето, че мърда. Дано това да те успокои.
Аз паднах по дупе1 изсулвайки се от седалката на лифта в 4ти месец - така внимателно се разхождах на Студенец, а паднах точно когато слизах и си тръгвахме... Sick
Нямаше никакви последствия.
За да си спокойна все пак, звънни на друг познат лекар...

# 3
  • Мнения: 1 680
С първата ми бременност паднах по корем в една локва. Много се изплаших, но на бебето нищо му нямаше.
Чувала съм за мами с по- страшни падания.
Сега като бях в 5-6 г.с паснах на едни стълби и си чукнах отстрани кокалчето близо до корема. Боля ме близо 2 седмици, но от страх да не ми се карат близките че не съм внимавала, на никой не казах. Слава Богу пак всичко беше наред.
И още малкия Жорко все забравя че мама чака бебе и иска да се бориме- новото бебе е герой - толкова ритници е понесло...

Спокойно миличка, според мен си направила това което е зависело от теб и щом досега всичко е наред спокойно.
Лека бременност.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 315
И аз паднах в 5-тия месец - плонж по теракота в коридора. Обадих се на лекарката- каза NoSpa и , че на бебето нищо не мога да му направя. Каза, че само уплахата ми е в повече.

# 5
  • Мнения: 1 250
Първият път паднах 5тия месец по едно стълбище. Тупках се като топка от най-горното до най-долното стъпало. Мъжа ми пребледня като видя това, на мен ми стана много смешно от неговата реакция, на бебо му нямаше нищо. Денят преди термина един "шофьор" даваше на задна и ме отхвърли на около 2 метра. За късмет ме удари отзад. Ревах около 2 часа без прекъсване и търчах на доктор, щото явно на бебо много му се е спяло е не мърдаше, ама тоновете бяха чудесни. Родих 10 дена след това, предизвикано, щото на бебо явно много му е харесвало в мен и не му се излизаше (даже нямах контракции).

Та в заключение искам да ти кажа, че твоята уплаха може да повлияе на бебо повече от всичко друго. Ако се притесняваш няма да навреди един ехограф. Ма мен не ме гледаха, а бебо си беше наред.

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако толкова се притесняваш отиди при друг лекар да те види,няма защо да ти се свива сърцето,така е по-лошо! Въпреки,че според мен щом нищо ти няма до сега,всичко е наред!

# 7
  • Мнения: 46 437
В повечето случаи нищо не става, а и е било вчера.
Почини си и не мисли за това Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 2 100
Благодаря ви! май наистина уплахата ми беше повечко!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Ybag  и аз паднах в 7-я месец- навън.Но  ме заболя корема ,явно от стягането при падането и отидох в спешното на Шейново, за да видят бебока на видеозон.Всичко беше наред-наистина уплахата беше повече ....Дадоха ми да пия Магне Б-6 и няколко дни болничен/за всеки случай ,защото ходех на работа-просто да си почивам/ Ако все още си притеснена -отиди при друг лекар-аз така направих,защото и моята лекарка отсъстваше....Надявам се ,че при теб всичко е наред и се чувстваш добре...

# 10
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
И аз паднах в 7 месец от трамвая......Една от тия баби нали ги знаете дето все бързат до пазара и да си наточат вода ме блъсна и аз по дупе се издрусках по трите стъпала та чак до долу....едни момчета ми помогнаха, обаче аз вече така ревях  че не знаех на кой свят се намирам...слава богу освен че корема ми се беше свил на топка, а сърцето ми беше в гърлото други последствия нямаше.
Сигурна съм, че и при теб всичко ще е наред, недей да мислиш за нищо лошо, успокой се и си почивай

# 11
  • Мнения: 2 784
Майка ми с мен е падала в 6 месец от череша,а със сестра ми в 8,по корем по стълбите на един подлез,докато гонехме автобуса.И двете сме здрави-прави и нормални,доколкото това е възможно в нашето семейство Laughing  Laughing  Laughing
Ако чувстваш бебето,всичко е наред,не се притеснявай!!!

# 12
  • Мнения: 6 315
Аз в осми месец паднах на една страна. Нищо ми нямаше, само дето се уплаших. Е, за всеки случай отидох да видят бебо и плацентата. Всичко бе наред. Според мен тези падания повече плашат Simple Smile.

# 13
  • Мнения: 101
Eдна моя дружка падна яко в осмия месец и здраво си охлузи корема. Един час  след това, докторът и казал, че щом не е прокървила веднага, няма нищо страшно, дори не я е прегледал.

Две седмици след това роди чудесно момченце.

# 14
  • Мнения: 1 800
За да не се тревожиш излишно по-добре отиди да чуят тоновете на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт