Един телефонен въпрос

  • 926
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Телефонът ми SAMSUNG D-500 поддържа mp3 плейър но аз незнам какви слушалки или блутут да си купя.Моля ви дайте ми идея и ако може да е със снимков материал.

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Отиваш в магазина за телефони, казваш какъв ти е модела и те ти дават!!!!

# 2
  • Мнения: 2 161
salza ,дъщеря ми има Д600 и вътре в самата кутия на телефона си има usb кабел.Сега, нямам представа дали твоят има,но дори и да няма,какъвто и блутуут да си купиш,все ще ти свърши работа.Само гледай да не е под 30 лева,защото съм чувала,че не винаги са съвместими с компютъра.пак подчертавам-чувала съм,не съм от най-компетентните.В някой специализиран магазин да попиташ,най-добре ще бъде.Освен това предимството на блутуута е,че може да се използва от различни телефони.

# 3
  • Мнения: 4 447
salza ,дъщеря ми има Д600 и вътре в самата кутия на телефона си има usb кабел.Сега, нямам представа дали твоят има,но дори и да няма,какъвто и блутуут да си купиш,все ще ти свърши работа.Само гледай да не е под 30 лева,защото съм чувала,че не винаги са съвместими с компютъра.пак подчертавам-чувала съм,не съм от най-компетентните.В някой специализиран магазин да попиташ,най-добре ще бъде.Освен това предимството на блутуута е,че може да се използва от различни телефони.

 ooooh!

# 4
  • Мнения: 2 161
И едно уточнение за usb кабела.Ако имаш такъв,значи имаш и инстлалационен диск към него.Миналата година детето ми беше на 12 г,когато го купихме и разбира се,не можеше да се справи с инсталацията на диска,дори аз се затрудних,просто имаше нещо специфично.Та тук ми помогнаха.Ако искаш разрови се за темата,мисля че беше Samsung D 600.Там някой беше писал и за твоя модел.

# 5
  • Мнения: 2 161
salza ,дъщеря ми има Д600 и вътре в самата кутия на телефона си има usb кабел.Сега, нямам представа дали твоят има,но дори и да няма,какъвто и блутуут да си купиш,все ще ти свърши работа.Само гледай да не е под 30 лева,защото съм чувала,че не винаги са съвместими с компютъра.пак подчертавам-чувала съм,не съм от най-компетентните.В някой специализиран магазин да попиташ,най-добре ще бъде.Освен това предимството на блутуута е,че може да се използва от различни телефони.

 ooooh!
И какво значи това?

# 6
  • Мнения: 2 180
Препоръчвам да се купи блутуут, защото е универсален и може да се използва и с други телефони. Освен това цената му е 16 лева средно и ВИНАГИ е съвместим, дори и на уин98 може да се инсталира Wink
Кабелът също е от порядъка на 15-16 лева и не винаги става, т.е. трябва да се внимава дали няма да ви се пробута менте, после софтуер трябва да се качи /от сайта на производителя може/, но при самото свързване дава понякога грешки. Най-сигурен е кабела, който си е бил в комплекта с телефона, но понякога липсва, не поради недобросъвестност, а поради различните окомплектовки на моделите.
Старият ми комп нямаше необходимия ресурс /хардуерна е причината/ и не можех да си използвам кабела. Сега е ок. Но тогава си бях взела блутута като временно решение и нямаше проблем с него. Единственият недостатък е, че с блутута прехвърлянето на данни става една идея по-бавно.  Peace

# 7
  • Мнения: 2 161
Препоръчвам да се купи блутуут, защото е универсален и може да се използва и с други телефони. Освен това цената му е 16 лева средно и ВИНАГИ е съвместим, дори и на уин98 може да се инсталира Wink
Кабелът също е от порядъка на 15-16 лева и не винаги става, т.е. трябва да се внимава дали няма да ви се пробута менте, после софтуер трябва да се качи /от сайта на производителя може/, но при самото свързване дава понякога грешки. Най-сигурен е кабела, който си е бил в комплекта с телефона, но понякога липсва, не поради недобросъвестност, а поради различните окомплектовки на моделите.
Старият ми комп нямаше необходимия ресурс /хардуерна е причината/ и не можех да си използвам кабела. Сега е ок. Но тогава си бях взела блутута като временно решение и нямаше проблем с него. Единственият недостатък е, че с блутута прехвърлянето на данни става една идея по-бавно.  Peace
Е,явно са ме преметнали в магазина и са ми продали по-скъп блутуут.

# 8
  • Мнения: 2 180
Моя е от компютърен магазин, а иначе видях същия в магазин за телефони за 22 лв. Не е толкова фрапираща разликата.

# 9
  • Мнения: 2 495
Не мога нещо да ви разбера-за блутуут за телефона или за блутуут за компютъра става въпрос? newsm78

Иначе по темата-виж тука http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=663&sub=accessories

# 10
  • Мнения: 2 180
За това говоря аз:

Слага се в един от USB на компютъра, инсталират се драйверите и се работи много лесно.Първо се сдвояват устройствата с парола /като при пренос на данни между два телефона/ и след това с copy / paste се прехвърлят данните.

# 11
  • Мнения: 4 718
И аз го имам същия, но никога не съм имала слушалки. Той няма радио, паметта му е малка за да го наблъскаш с много mp3-ки, за какво са ти слушалки ?

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 21:38 от Kasidy

# 12
  • Мнения: 2 180
Слушалките са едновременно handsfree, така че не е излишно да си ги има човек. Така изглеждат за вашия модел: http://get.gbg.bg/catalog/product_info.php?cPath=213_260&products_id=9628


# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Малко съм озадачена на въпрос за слушалки, за да се ползва mp3 плеър, в отговор да се коментира блутуут. Блутуут USB или кабел USB могат да послужат за пренос на данни между компютър и телефон, а безжичната технология - и между два телефона. Музика, снимки, други файлове /ако телефонът е с операционна система/...За да се ползва телефонът като уолкмен, са нужни слушалки. Те се ползват, както вече е писано по-горе, и като хендсфри, а също и като антена, ако телефонът има радио. Самият плеър на телефона може да се ползва, разбира се, и без слушалки - аз, примерно, точно така си слушам музика в колата.
Що се отнася до проблемите с инсталването на програмата за пренос на данни между компютър и телефон на Самсунг - винаги е имало проблеми в ползването на този софт, независимо дали е инсталван от диск, купен с телефона, или изтеглен от сайта на Самсунг. Преди няколко години, когато излезе Е 710, си отрових живота, докато й вляза в дирите на тази програма, и всеки път, когато исках да точа снимки, се бъгаше. Затова сега - Сони Ериксон - и няма проблеми  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт