Много странно

  • 1 912
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте!
аз пак имам въпрос... нали знаете че ходих на лекар и тои ми каза 4е съм бременна,днес пак ходих и пак така. потвърди ми го имам ве4е няколко дни закъснение, и реших че (понеже не съм видяла 2те черти) исках да ги видя просто ей , така... обаче теста показа 2 4ерти но едната е мноооого бледа... после викам "а... не е възможно..." купих о6те един и пак... защо се получава така???


а бременност има

Последна редакция: вт, 17 юли 2007, 21:32 от Хера

# 1
  • Мнения: 3 453
Спокойно! Нивата на ЧГХ при различните жени е различно! Направи си тест след два дни и ще видиш, че има промяна.

Честито!!!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

# 2
миличка много ти благодаря. аз много се притесних защото тя е толкова бледа че просто се забелязва че я има.... незнам...надявам се всичко да е наред с малкия бебок в мен (ако наистина го има  newsm78 newsm78 newsm78) благодаря

# 3
  • Мнения: 2 309
Спокойно,спокойствие...по-скоро теста да те подведе.Щом доктора е потвърдил,няма място за ПОМОЩ Peace
Радвай се на бременността си Peace

# 4
  • Мнения: 284
Повтори теста след няколко дни и ще видиш как втората чертичка все повече потъмнява. Успех!  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 369
В ранна бременност най-добре е да правиш теста сутрин с първа урина.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Цитат
5. Заглавието на нова тема трябва да е подходящо и описващо съдържанието на темата.
Недопустими са заглавия от рода на:
Помогнете ми, Спешно, Имам проблем, HELP: PROBLEM, ПОМОООЩ!!!!!!, Molqvi kajete ......., nqkoi znae li... и т.н.


Правила и политика на форумите

# 7
  • Мнения: 1 446
Вярвай повече на Доктора, а не на тестовете. Моите първи тестове също бяха с много бледа втора черта, дори и със сутрешната урина. След една седмица чертата стана прилично наситена.

Честито от мен - Фолиева киселина и спокойствие!

# 8
  • Мнения: 3 500
Ами те повечето тестове са с бледа втора чертичка. Важното е да я има, а не колко е наситена по цвят. Моята беше мноооооооого бледа, а сега е "по-ярка" отвсякога. Laughing

# 9
  • Мнения: 809
Както казах и в другата тема - моята втора чертичка е на 3г. и половина. Laughing
Леко бременеене!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 264
Честито!

И при мен беше така, толкова бледа втора чертичка, че чак не бях сигурна дали не ми се привижда (бях пуснала и аз тема тук). А пък сега втората ми чертичка е на 3 месеца  Mr. Green Heart Eyes

Леко бременеене,наслаждавай се на този период  Peace

# 11
много Ви благодарв

# 12
  • Мнения: 2 422
Честито
Лека и безпроблемна бременност.
preggo

# 13
  • Мнения: 3 166
Ами те повечето тестове са с бледа втора чертичка. Важното е да я има, а не колко е наситена по цвят.
Peace Подкрепям. И  при трите бременности не съм видяла, ярка втора чертичка. Не това не ме е притеснявало.
Лека и безпроблемна бременност!

# 14
  • гр.София
  • Мнения: 250
Важното е че я има няма значение колко е бледа. Пък и нали доктора е казал че има бебче в тебе Simple Smile Айде да ти е честито и всичко да е безпроблемно.

PS: Да се надяваме че и ние чакащите втора чертичка скоро да се похвалиме със същото Praynig

Общи условия

Активация на акаунт