Отговори
  • Мнения: 2 616
Искаше ми се да разбера какво представлява/-ше ежедневието ви с малкото бебе на ръце-на какво играете, как се занимавате? Започават да ми изчерпват идеите с какво да му запълвам деня, докато дойде време за разходка  Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 929
Единственото свободно време, което имах, беше докато спеше и когато го извеждах на разходка. В смисъл, че ръцете ми бяха свободни, не го носех. е съм играла с него. Слагах го в един шезлонг и го разнасях с мен от стая в стая, в банята, докато се къпех, докато ходех до тоалетна, на терасата, докато простирах, в кухнята, да си сложа и да хапна и така минаваха дните.

# 2
  • Мнения: 8 242
Мойто даже и на разходката го носех, и още го  Rolling Eyes Мрази да СЕДИ в количката  Twisted Evil
Като много малък си носех кенгуруто отдолу под количката и тъй като ревне - бебето в кенгуруто и си бутам празната количка..

# 3
  • Мнения: 1 924
Моят още е сравнително лесен LaughingКогато е буден , си " говорим" -той издава звуци, аз го имитирам , много ни е забавно GrinningВ количка не стои, разнасям си го със слинга, вече се заглежда по нещата и му е интересно, дори като го замъчи коремчето,притихва и се успокоява.
Тепърва предстои интересното обаче, малък е още Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 677
Голяма част от времето си, докато беше малък, прекарваше в шезлонга. На ръце не съм го носила. Заигравал се е с активната гимнастика, гушкала съм го, подмятала съм го нагоре-надолу, но главно си лежеше в шезлонга.

# 5
  • Мнения: 1 317
Стои си в шезлонга, по някое време я слагам на нашето легло, там прекарва известен период от деня (1 час) , затрупвам я с играчки и тя им говори, обожава да стои в коритото, напоследък я слагам и в проходилката и там се забавлява. Това е засега, скоро ще стане още по-интересно  Wink

# 6
  • Мнения: 2 616
Мойто даже и на разходката го носех, и още го  Rolling Eyes Мрази да СЕДИ в количката  Twisted Evil
Като много малък си носех кенгуруто отдолу под количката и тъй като ревне - бебето в кенгуруто и си бутам празната количка..

Позната история.  Grinning Grinning Grinning

# 7
  • Мнения: 5 362
Ами първо,ние не сме се носили на ръце Peace
Винаги,когато времето е било подходящо сме били навън.По-хубаво от разходката нямаше за нас.
Вкъщи обикновено се занимаваше сама,а от скоро, започна да търси "партньор" в игрите си LaughingТ.е. мен Wink

# 8
  • Мнения: 226
След събуждане и редовните процедури прекарваме по 3 часа навън. Прибираме се и следва дълъг сън. После малко си играем, гукаме, смеем. Стои сам на гимнастиката или на шезлонга и отново на разходка.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Никога не съм носила на ръце Peace
Като беше новородена си седеше в леглото,като стана на няколко месеца редувах шезлонг,активна гимнастика и легло,след това имаше период проходилка и на земята и сега е абсолютно самостоятелна в игрите или най-много да се намеса и котката.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
Низ от гушкане, люшкане, песни, закачки, игри и усмивки. Изключвам грижите. Не ми тежи да ми е на ръцете, винаги си намираме с какво да се занимаваме. Стига ни дори само да сме заедно. Сега аз пиша, а той ме е прегърнал...  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 270
Разказвам му приказки, той слуша ококорен до полвината от там нататък почва гъделичкане , гукане , гимнастика и той се залива от смях и то вече с глас. Но най много се смее на баща си. Малък е още за друго.

# 12
  • Мнения: 471
Единственото свободно време, което имах, беше докато спеше и когато го извеждах на разходка. В смисъл, че ръцете ми бяха свободни, не го носех. е съм играла с него. Слагах го в един шезлонг и го разнасях с мен от стая в стая, в банята, докато се къпех, докато ходех до тоалетна, на терасата, докато простирах, в кухнята, да си сложа и да хапна и така минаваха дните.
Е и нашето ежедневие е така+като му омръзне на шезлонга сменяме със столчето после на ръце и така предимно е във въздуха. В креватчето си прекарва нощите и малка част от сутрините

# 13
  • Мнения: 4 496
Кошара,шезлонг,разходка,шезлонг,шезлонг,шезлонг,баня,кошара.Горкото ми дете!....Добре,че са батковците,да го занимават,а аз  smile3511 clean

# 14
  • varna
  • Мнения: 1 012
става ме рано 7.30ч хапваме и почваме да разглеждаме и понеже ни омръзва да гледаме легнали -мранкаме мама да ни разхожда и така около час,после пак спиме-хапваме от време на време гимнастика-въртим се обикаляме леглото-приказваме-излизаме на разходка-спим малко омръзне ни в количката,хайде малко на ръце да позяпаме какво става наоколо-спим -хапваме вечер се къпим -хапваме и лягаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт