Запитване заради проблем с кърмене

  • 375
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Имам следния проблем и незнам на какво се дължи. Имам бебе на 5 месеца и сме само на кърма. Но от днес започна да прави следното когато му предлагам да суче не иска а е гладен и плаче вече час. Цедих няколко пъти да не би да му е много силна струята, но пак не иска. Засуква за секунда след което плюе и започва да плаче. Когато му дам вода пие и то като гладен чак потреперва но да суче не иска. newsm78 Някой да е имал подобен пролем? На какво може да се дължи това. Може ли да е вкуса на кърмата или пък от жегите? 

# 1
  • Мнения: 1 924
Прилича на кърмаческа стачка. Виж тук и тук.

# 2
  • Мнения: 1 117
Моят Боби правеше така , но когато беше на четири месеца. По същият начин се дърпаше и ревеше. Правилно е предположила LadyLou, според мен , че е кърмаческа стачка. При нас помогна следното: Кърмех го известно време аз по бикини и той по памперс.Също така голи го държах , гушках и говорех ,без да го кърмя. Сменихме за момент позата на кърмене. Издебнах го да суче като е заспал.Отнех му биберона -залъгалка , колкото и малко да я търсеше.

# 3
  • Мнения: 422
Благодаря за статиите LadyLou   Hug може да е кърмаческа стачка заради зъбите, венеца му е доста набъбнал. Ще го следя тези дни и ще се възползвам от съветите в статиите. bopsi, то преди това и ние имахме 2 стачки, едната беше заради това, че се кърмехме легнали и се наложи да се носим и пеем и така да суче, но това мина. После другата беше, че се разсейваше и се наложи да се кърмим като заспи и аз като теб. Тази е 3та явно по ред и май, ще излезе, че е заради зъбите или пък както пише заради промяна на вкуса на кърмата заради парфюм който повече няма да ползвам докато кърмя. Сега успях да го излъжа изгасих всичко и се носихме и пяхме докато почна да се унася и тогава засука и заспа. Благодаря за бързите отговори момичета. Hug

Общи условия

Активация на акаунт