Голям бански!!! Помагайте!

  • 2 270
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Моля ви момичета, съсипах се от обикаляне днес по магазините...и не мога и не мога да намеря голям, по възможност цял бански за майка ми. Тя е по-пълна (ок. 95кг. е) и е висока 170см. трябва и размер 52 или 54 от българската номерация  newsm78 ако това ви говори нещо.
Дайте идея къде да търся, вече магазини не останаха...а големи размери няма!
Помагайте   Praynig

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Триумф

# 2
# 3
  • Мнения: 114
Ами гледай сега,аз лично бих ти препоръчала да отидеш до някой магазин на ТРИУМФ.Леля ми също е пълна и нейният бански е цял и е голям размер,а и е хубав.Вярно,че не е от евтините,но по-добре с бански,отколкото без Wink

# 4
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз също търсих за майка ми. Вчера й купих от Илиенци. Тя не е много пълна около 70- 80 кг. , но е с доста голям бюст. Е, намерих й подходащия, който струва 25 лв. Цял бански, с твърди чашки и много хубава кройка. Имаше и половинки за едри жени. Едноцветни имаше - черно, червено и кафяво, шарени имаше три вида, все в синята гама на цветчета. Аз й взех шарен. Банските са полски, не са китайски, материята е хубава, утре мога да го снимам и да ти го покажа, ако имаш интерес. Peace
На майка ми й взех 48 мярка, като това беше най- малкият размер от серията и даже й е леко хлабав. 52 и 54 със сигурност имаше вчера там. Аз съм доволна от покупката, а и на нея и хареса.

# 5
  • Мнения: 10 758
Аз също търсих за майка ми. Вчера й купих от Илиенци. Тя не е много пълна около 70- 80 кг. , но е с доста голям бюст. Е, намерих й подходащия, който струва 25 лв. Цял бански, с твърди чашки и много хубава кройка. Имаше и половинки за едри жени. Едноцветни имаше - черно, червено и кафяво, шарени имаше три вида, все в синята гама на цветчета. Аз й взех шарен. Банските са полски, не са китайски, материята е хубава, утре мога да го снимам и да ти го покажа, ако имаш интерес. Peace
На майка ми й взех 48 мярка, като това беше най- малкият размер от серията и даже й е леко хлабав. 52 и 54 със сигурност имаше вчера там. Аз съм доволна от покупката, а и на нея и хареса.
Идеално, като за мен.
Иренка, златна да си. Hug

# 6
  • Мнения: 209
Благодаря ви момичета! Днес нямам време, но утре ще пообикаля пак!   bouquet

# 7
  • Мнения: 209
Аз също търсих за майка ми. Вчера й купих от Илиенци. .......

Много ще ти бъда благодарна, ако обясниш по-подробно точно къде се намира този магазин за бански на Илиенци!
Мерси!

Пощата ти е пълна!  Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз като тръгна да си купувам бански, получавам разширени вени. Намират се големи номера от бг бански, но долниците са като килоти. Миналата година си купих от едни магазин, който в края на сезона го затвориха  (за жалост), продава банските на части, долниците бяха 3 модела към горницата, така си избрах най-подходящата за мен.

# 9
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
В Метро има големи цели бански.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз също търсих за майка ми. Вчера й купих от Илиенци. .......

Много ще ти бъда благодарна, ако обясниш по-подробно точно къде се намира този магазин за бански на Илиенци!
Мерси!

Пощата ти е пълна!  Wink

Извинявам се за късния отговор и пълната поща. Може би вече си ходила и купила, но все пак да кажа къде са. Падат се отстрани на новия Мол в Илиенци. Тоест, ако влезнеш от главния вход, не на първият завой, а на втория завой след входа на Мола, като се тръгне за горният изход, от дясната страна са. Дано да съм обяснила добре, и да помогна на всички, която търсят такива. Hug

Общи условия

Активация на акаунт