Боледуват ли често децата ви?

  • 2 516
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Здравейте и от мен!
Моята дъщеря се роди в 32 гест.седм.-2000 кг. и 43 см.
На 8 месеца се разболя за първи път-хвана ни грипната епидемия през зимата. И от тогава да сега-вече шест пъти е пила антибиотик Sad #CrazyПредписваха й ги  все за зачервено гърло, като предпоследния път беше по-сериозно(кашляше и имаше силна хрема), а сега сме с гнойна ангина.Всичко при нас съвпада с растежа на зъбките.Зная,че тогава имунитета на децата много пада...Незнам вече какво да правя...чувствам се некадърна майка,която не може да опази детето си от заболявания.А смятам,че я пазя-не й давам храни от хладилника,преобличам я когата се изпоти,винаги излизаме с по-няколко комплекта дрехи за преобличане(ако се измокри,че много се лигави от зъбките),давам й плодове, не ходи боса у дома... какво ще ме посъветвате?Вече взех да изперквам.Почнах да следя темата на Бърди в Здравословния-ей така просто всичко да знам.Започнах да се замислям за някакава ваксина противогрипна,която той препоръчва и на запад била задължителна вече(паверин се казва).Дали да не се обърна към хомеопатията?

# 1
  • Мнения: 3 914
Това за хомеопатията е добра идея Peace
Аз лично правех всичко онова което ти НЕ- като се намокри си стои така,не я навличам никога,дори зимата,всичко от хладилника откакто стана на 3 месеца,че и сладолед тогава за първи път Wink,ходене боса постоянно когато е възможно,че ние сме с друг проблем и това с ходенето е трудна работа,в момента е на пет и вкъщи само гола по гащи,спи под прозореца.За това време/като изключа проблемите и които нямат общо с имунитета/ е боледувала сериозно 2-3 пъти,но аз съм и от онези които НЕ слагат никакви ваксини,чакам да ме глобят Wink,естествено това си е мое виждане PeaceНезнам какво да ти кажа освен пробвай с хомеопатия и за червено гърло избягвай антибиотик Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 965
Зайко, защо не направите изследване на гърлен и носов секрет?
Вики след конюктивита, вследствие на някаква -кокова инфекция на очичките почти непрекъснато беше полуразболян - ту с червено гърло, ту "само" кихащ и кашлящ, ту с "изчезнал" глас. Накрая казах на педиатърката ни, че имам съмнение дали не е останала някаква бактерия, пуснахме изследванията и се оказа, че в гърлото има пневмококи. Мъника пи антибиотик 10дни, сега пие и хомеопатично лекарство за профилактика.

# 3
  • Мнения: 227
Ние сме на 10 месеца досега не ми се е разболявал.

# 4
  • Мнения: 371
За почти 3г сме пили 3 пъти АБ. Потърси си друг личен лекар или най-добре хомеопат! Преди 2 дни изкара летния вирус за 24ч само, с немного висока температура, малко растройство и без повръщане!!! лекувах го само с хомеопатия! Успех!!! Peace

# 5
  • Мнения: 888
До година и половина Теа боледува само веднъж и лежахме в болница уж за пиелонефрит, а в последствие казаха пневмония; а след това имаше леки настинки и 1 гнойна ангина преди месец; като цяло мога да кажа, че не боледува често Peace

# 6
  • Мнения: 178
krasi как отслабна така бързо дай диетата моля те  Laughing  bouquet

# 7
  • Мнения: 178
krasi как отслабна така бързо дай диетата моля те  Laughing  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 165
Решила съм да пробвам с хомеопатия-дано ни помогне.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Решила съм да пробвам с хомеопатия-дано ни помогне.
Една стара педиатърка ми каза преди време , че който се е оправил с хомеопатия е щял да се оправи и без нея и без лекарства.И ме отказа от хомеопатията.

Общи условия

Активация на акаунт