Може ли за толкова време да се наяде?

  • 547
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 715
Това ми е въпроса-бебка е на почти 5 месеца и ме притеснявя това дали се наява.Някъде  1 месец се цедях и и давах от шише;но вече  втора седмица отново цоца от цицата но за кратко от 5 до 10 мин. понякога и незнам дали  е достатъчно;но издържа после около 3 часа  да не яде.Като се цедях се цедях от 2-те гърди  за да  и давам ;а сега суче само от едната -това не  е ли малко?

# 1
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Моето бебе е на 3 месеца и си се наяжда за 5-10 мин, останалото което цоцка е за задоволяване на нуждите или докато заспи.

# 2
  • Мнения: 4
Момиченцето ми също е на 5 месеца и яде точно по 5 минути. Отначало като се роди се кърмехме по 30-40 минути, но постепенно заякна и хапва бързо.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 504
Ние от малки си цокаме по 5 10 15 максимум минути, ааа веднъж засякох 20  минути беше рекорда..та според мен си е нормално, при услвоие, че издържа 3 часа...ако си наддавате добре, няма какво да се притесняваш..със всеки изминал месец надобряват повече и съответно може би и усещаш как яко тегли, а не като първия месец..поне при мен понякога ми се струва, че е като супер вакум...така яко цока...аз предлагам и двете гърди, но тя си решава дали след като е изцокала първата ще цока от втората, понякога цоцва колкото да се поглези...понякога и двете ми ги изцоква...ако не се е наяло бебето 100% ще плаче и ще ти дава някакви сигнали..така че май не трябва да се притесняваш...наяжда си се бебчо...Simple Smile)

# 4
  • Мнения: 715
Дано е така.Благодарско за отговорите.

# 5
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
За съжаление не мога да цитирам буквално една от любимите си фрази от този форум - не знам и авторката на изказването, за което се извинявам предварително, но смисъла беше, че след първите 2-3 месеца бебето се наяжда за 5 минути ... останалото е любов към цицата.

# 6
  • Мнения: 394
дааа, ако Нина яде 10 мин. - повръща. нормално е да се наяде за 5 мин.

Общи условия

Активация на акаунт