Объркана съм

  • 2 425
  • 26
  •   1
Отговори
 Здравейте. Реших и аз да потърся съвет от добри приятели.На 28 години съм, щастливо омъжена и със палаво синче, което скоро ще навърши 4 годинки. От известно време насам синът ми повтаря, че иска да стане батко, съпругът ми също желае второ дете, но аз не се решавам. Не ме е страх от раждането ,  а от проблемите след това. В момента работя в едно училище, но знаете за проблемите с бройката на децата и искам да уча икономика. И дилемата сега е следване или бебе?

# 1
  • Мнения: 1 792
ами ти добре си объркана мила,но темата ти не е за този форум не мислиш ли Confused.....тук е форум ИСКАМ БЕБЕ какво очакаваш да ти кажем...ние искаме бебета и сме пристрастни

# 2
  • Мнения: 1 209
Едното няма нищо общо с другото... Не го мисли, а действайте. Бебето едва ли ще ти попречи на следването. Познавам много мамита, които следваха докато бременееха и докато си гледаха децата...

# 3
  • Мнения: 218
Както Мушморочка ти е писала по-горе, темата ти не се вписва във форум със заглавие "Искам бебе"! Тук всички се борим за бебета, кой от малко,кой от повече време, кой за първо,кой за второ, а има дори и за трето бебче. Така че, мисля, че интелигентността ти би трябвало да ти подскаже какви ще са отговорите, които ще получиш! Но аз искам само да добавя от себе си, че понякога ,и за съжаление все по-често  и на все повече двойки, правенето на бебе им отнема доста повече време,отколкото е очаквала всяка една от нас (естествено понякога става и от първия път).Лично аз, горчиво съжалявам, че не съм започнала с опитите по-рано.Всички изледвания, които сме направили до момента, доста от тях през последните 2 седмици, излизат перфектни както при мен, така и при мъжа ми, но бебе все още няма................По-нататък ти си прави изводи и все пак ти пожелавам да вземеш правилното решение!

# 4
  • Мнения: 2 309
Какво да те посъветваме...?Достатъчно зряла би трябвало да си за да вземеш такова решение!
Аз искам бебе,силно - повече от силно пристрастна съм Peace
Верич ти е казал,че следването не пречи,стига да има кой да помага ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 946
Доскоро и аз следвах. Но още от трети курс, та до края, бях категорична, че едно бебе винаги ще стои над ВИАС... защото, честно казано, не се сещам за нищо по-важно в живота, от това да дадеш живот... за нищо по-отговорно и по-истинско..
След като имаш мъж до себе си, след като той го желае и ако смятате, че ще можете да отгледате и възпитате второ дете, аз не виждам причина за колебание..
Разбира се, пристрастна съм до мозъка на гостите си...  Laughing Жените тук са ти го казали НИЕ ИСКАМЕ БЕБЕ.

# 6
  • Мнения: 1 446
Каквото и да те посъветвам - решението и бебето ще са си твои. Съжалявам, но не мога да ти помогна.

# 7
  • Мнения: 809
Сега искаш да следваш, после ще искаш да починеш, сетне пък ще изскочи друго.
Не му мисли, давай смело. Ще се справиш!  bouquet
А каква радост само те очаква  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 499
Съжалявам, но не мога да ти помогна.
  Peace Може би трябва да пуснеш анкета и да видиш кои ще са повечето отговори "за" илш "против". Разбира се, казвам го, за да се замислиш какво очакваш като отговор тук. Защото тук всички искат бебета. И това ще помогне ли на решението ти в крайна сметка????? Съгласна съм със саксофон.

# 9
  • Самоков
  • Мнения: 561
Мисля, че двете неща могат да се съчетаят.

# 10
  • Мнения: 4 664
Въпрос на приоритети. Ако искаш да се развиваш бебето трябва да почака. Ако желанието за дете в семейството ви е толкова голямо ще трябва да поотложиш самоусъвършенстването си  Peace

# 11
  • Мнения: 3 715
Това е въпрос, който не се решава от напълно непознати, а в семейството.

# 12
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Лелинка...решението трябва да си вземете вие.
Каквото и да е решението обаче, знай че за теб ще е най-доброто.
Хубаво е да си амбициозен и да искаш да се усъвършенстваш,но също така е хубаво да дариш живот.
Решението се взима със сърцето.



П.С. Категорично поведението на някой хора от "Искам бебе" е отвратително.
        Готови са да убият човек, ако някой каже че се колебае да роди дете...Абе момичета...я
        по спокойно.Комплексите избивайте някъде на вън от форума.
        Тук влизат хора с различни проблеми и няма нищо лошо да се обърне внимание на всички.
        Спора не е за пръв път......Няма по добро място от "Искам бебе" за да те надъха няхой и
        да  те амбицира да родиш дете....А вие какво правите......само хулите....възмутително.
        Това не е поведение на цивилизовани хора.

# 13
  • Мнения: 1 209
П.С. Категорично поведението на някой хора от "Искам бебе" е отвратително.
        Готови са да убият човек, ако някой каже че се колебае да роди дете...Абе момичета...я
        по спокойно.Комплексите избивайте някъде на вън от форума.
        Тук влизат хора с различни проблеми и няма нищо лошо да се обърне внимание на всички.
        Спора не е за пръв път......Няма по добро място от "Искам бебе" за да те надъха няхой и
        да  те амбицира да родиш дете....А вие какво правите......само хулите....възмутително.
        Това не е поведение на цивилизовани хора.

Мисля, че е достатъчно да дадеш само съвета си на момичето, а не да се изказваш толкова намаано и да категоридираш момичета независимо в кой подфорум пишат!!!
Тъй като гледам, че си от най-цивилизованите по-добре си замълчи преди да напишеш подобна глупост  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 792
Цитат
П.С. Категорично поведението на някой хора от "Искам бебе" е отвратително.
        Готови са да убият човек, ако някой каже че се колебае да роди дете...Абе момичета...я
        по спокойно.Комплексите избивайте някъде на вън от форума.
        Тук влизат хора с различни проблеми и няма нищо лошо да се обърне внимание на всички.
        Спора не е за пръв път......Няма по добро място от "Искам бебе" за да те надъха няхой и
        да  те амбицира да родиш дете....А вие какво правите......само хулите....възмутително.
        Това не е поведение на цивилизовани хора.
Е ТОВА БЕШЕ ИЗЛИШНО.ПООЛЯ СЕ ЛЕКИНКО МИЛА Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт