СОТ - моля за мнения

  • 17 070
  • 17
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 97
Споделете моля имате ли СОТ, коя фирма, доволни ли сте, има ли полза според вас? Ще се местим в ново жилище, първи етаж над гаражи, нямаме решетки и сега умуваме дали да слагаме СОТ и има ли някакъв ефект от тях въобще.

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 16:00 от pasta

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
И мен ме интересува, но за Варна, за вилната зона.  Simple Smile

# 2
  • на село
  • Мнения: 70
Да,ние сме със СОТ към ф-ма "3С СОТ-Пловдив",и съм доволна,дори преди няколко вечери беше през ноща,ни се обадиха ,че са пред къщи тъй като имали сигнал,алармата се беше задействала от едно паяче,та мисълта ми е ,че винаги си наблюдават обектите назависимо по кое време дали през ноща или деня.Таксата ни е 30 евро.

# 3
  • на село
  • Мнения: 70
Ще уточня само,че тази такса е за тримесичие!

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Знам за София, че СОТ 161 е най-трудно пробиваем и е една от най-добрите фирми. Не ги ползвам, нито ги рекламирам, но това са ми казвали. А и като се позагледаш какви са им колите и как им изглеждат охранителите се позамисяш......поне моите впечатления на "прима виста" са такива. Peace
Пак казвам НЕ съм им клиент и немога да дам мнение за цени.
А колкото до това дали да слагате СОТ или не - мисля, че ако крадци недай боже решат да влизат някъде, нито СОТ нито нищо ги спира

# 5
  • Мнения: 127
Има полза според мен. Ние сме на 1 етаж, с решетки, желязна врата и пак се намери кой да се промъкне през решетките. От както имаме СОТ ми е по-спокойно. Гаранция 100 % никога нямаш - винаги може да те причака някой и сама да му отключиш и да го пуснеш, но все пак е по-добре със СОТ поне за времето когато няма никой във вас. Ние сме си към СОТ едноименната фирма.
За сега сме нямали проблеми.

# 6
  • Мнения: 87
Споделете моля имате ли СОТ, коя фирма, доволни ли сте, има ли полза според вас? Ще се местим в ново жилище, първи етаж над гаражи, нямаме решетки и сега умуваме дали да слагаме СОТ и има ли някакъв ефект от тях въобще.

полза има само, когато жилището е мебелирано, оборудвано. Wink

# 7
  • Мнения: 2 591
ние пък когато купихме жилището, изключихме сот-а! не знам защо така решихме тогава  Rolling Eyes за сега не сме имали проблеми, но наистина
Гаранция 100 % никога нямаш - винаги може да те причака някой и сама да му отключиш и да го пуснеш
  Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 375
нас след като ни обраха единият апартамент веднага сложихме СОТ на другия в който вече се пренесохме де живеем и има доста по-ценни неща, фермата е СОТ 161 и идва за 3 минути- пробвано е Mr. Green
не е 100 % защитен но все пак е нещо, по спокойно се живее като че ли Peace

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 14:40 от morgancheto

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 211

 hahaha hahaha hahaha
ох извинете за Офф-а ама ми стана много смешно Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 375

 hahaha hahaha hahaha
ох извинете за Офф-а ама ми стана много смешно Joy
sorry грешка Mr. Green
на работа съм и от бързане глей кви ги върша Joy

# 11
  • Мнения: 326
За първите етажи е задължително да го има според мен. Така е по-спокйно на душата Simple Smile Разбира се че гаранция никога няма, но друго си е да ти е облепена къщата със стикери че апартамента се охранява. На нас ни е спокойно така. СОТ Форс Делта-163. Нямам лоши впечатления. Няколко пъти се случва да се задейства като ни няма, после те зариват с обаждания, СМС-и че е ходил екип и е констатирал това и това. Веднъж го задействах аз по невнимание, веднага им се обадих, че съм аз, вече бяха изпратили екип и се наложи да им се обаждат да не идват. Доволна съм много че го има този СОТ. Включваме го и нощем на зони. Съвета ми е да си сложите. Таксата е 10 Е на месец.

# 12
  • Мнения: 326

 hahaha hahaha hahaha
ох извинете за Офф-а ама ми стана много смешно Joy

и на мен Joy Joy 

# 13
  • София
  • Мнения: 11 659

 hahaha hahaha hahaha
ох извинете за Офф-а ама ми стана много смешно Joy
Освен времето измерено в друга мерна единица  Joy би ли споделила такасата на месец каква е?
Иначе ние сме към СОД т.е. полицията.Таксата е 30 лева на месец или нещо такова.

# 14
  • София
  • Мнения: 375
таксата е 10 евро на месец, можеш всеки месец да плащаш може и 3 месеца на куп както ти е удобно аз плащам за 3 месеца и по банков път, че нямам нерви да обикалям и да чакам някой да ми вземе парите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт