Откога бебето трябва да има нощна пауза при хранене?

  • 1 636
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Синът ми на 40 дни все още се храни два пъти нощем - в 12 или 1 и в 4 или 5. Събужда се сам и си иска. Откога трябва да има нощна пауза в храненето и как да го свикна?Немога насила да го държа гладен.

# 1
  • Мнения: 707
Не е нужно да го държиШ гладен. Храни го ноЩем  докато той сам не се откаже от него. При нас беШе 5 месеца, но има и такива, които се откаzват оЩе на 2.

# 2
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Докогато сам не се откаже.
Иначе ще се мъчите взаимно.

# 3
  • Мнения: 393
Докогато сам не се откаже.
Иначе ще се мъчите взаимно.
Така е!За мое щастие синът ми сам спря да си иска мляко още на 1 месец.Буди се само за малко водичка или бибата.

# 4
  • Мнения: 1 081
Той сам ще ти каже кога, но има деца се събуждат до 2 години, така, че си е до детето.

# 5
  • Мнения: 24 467
Да, то ще си каже, всичко ще си признае!
Не одобрявам насилствено държане на бебетата гладни, както и буденето им, когато спят, за да бъдат нахранени.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 613
Мария все още се храни така.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син сам се отказа,когато беше на 21 дни.Всичко си зависи от детето.И аз съм против насилственото отказване,личен опит-опитахме,пълен провал и изхабени нерви.След това почти веднага отказа и вечерното хранене,а от 4 месечен яде 4 пъти на ден.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Тери спря да се буди към края на 3я месец.

# 9
  • Мнения: 1 531
от когато си иска  Crossing Arms Heart Eyes

няма глагол 'трябва' за бебче   Flutter

# 10
  • Мнения: 3 205
От когато бебето само да реши да си проспи някое от нощните храненета. Това не можеш да определиш ти - бебето знае най-добре гладно ли е или не. Ти нали не искаш да е гладно?

# 11
  • Мнения: 377
Супер, отговорите ме задоволяват напълно, щото и аз така мисля. Спечелих спора с майка ми. Благодаря ви , момичета.

# 12
  • Мнения: 5 362
От когато детето си реши Peace
Ха сега покажи на майка си отговорите,за по-голяма достоверност Wink Hug

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Сина ми се отказа сам от нощното хранене на 2м. и половина, когато само си реши, тогава ще се откаже, всяко дете е различно, аз примерно съм пила мляко до 3г. и половина.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Откогато сам реши. Дъщеря ми е храних нощно време 9 месеца. Не те шашкам с този период, всяко бебче си е с индивидуални нужди.

Общи условия

Активация на акаунт