Мамографски преглед при добър специалист - къде?

  • 1 777
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте! Пуснах търсачка, но никъде не открих отговор на въпросите, които ме интересуват. Извинявам се предварително, ако повтарям вече съществуваща тема, но ми е спешно. Интересува ме къде в София мога да си направя мамография при наистина добър специалист, а също така и какви са цените на прегледите, защото личната ми лекарка в момента отсъства и не може да ми издаде направление. Не мога и да чакам, тъй- като изпитвам непоносими болки в едната гърда, която ми е проблемна още от 10 клас, но до този момент поне не ме болеше. Много ще съм благодарна на всички, които ми помогнат с информация за това къде мога да си направя преглед, колко ще струва и трябва ли предварително да се записвам. Hug

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Д-р Василев в бившата Тина Киркова, сега св.София ако не се лъжа.
Миналата година ходих платих 20лв. за прегледа и после още 20лв. за да ми направи рентгенова снимка.

# 2
  • Мнения: 153
Ама и аз съм една... Открих инфо в "Здравен справочник". Все пак благодаря на отзовалите се и още веднъж се извинявам за недоглеждането. То паниката не е добър съветник! Embarassed

# 3
  • Мнения: X
здравей, аз точно вчера бях на мамолог при доктор петър свещаров в клиника панацея.много съм доволна, от прегледа ,отношението и направо се учудих.иначе той е много добър специалист. палпация, ехограф + моментална мамография струваха 50лв. успех

# 4
  • Мнения: 1 817
Aз съм ходила при двама и ти ги препоръчвам-мамоложката в Шейново и доц. Свещаров в 5та градска. Ходила съм преди доста време и прегледът беше 20-30 лв., но не помня вече...

# 5
Да Свещаров е наистина добър, но не е доцент- попитах специално  Wink

Общи условия

Активация на акаунт