Какво ще ми подхожда...

  • 1 580
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
165 см - 63 кг......все съм с ниски обувки и се чувствам ощ по-ниска:( Не са ми удобни другите и ми се подбиват краката...сега съм с малко дете - 2г и 5 месеца и се налага честичко да тичам след него, но не издържам вечееееееееее имам толкова хубави дрехи а все едни ниски чехли....искам токчета или поне високи платформи, искам да съм по-секси;))) и да се чувствам по-секси:) Какво ще ми препоръчате като за :" прохождане на ток" и същевременно да е съобразено със закръгленката ми фигурка Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 243
Сандалки на платформа,но не от тези грубите,има много нежни модели с връзки и панделки по крака. Страшно удобни са,леки и не се усещат...Подходящи и за дънки, и за роклички Simple Smile   bouquet

# 2
  • Мнения: 5 362
И аз си мисля,че нещо на платформа ще е подходящо.От ниски изведнъж да тръгнеш с тънки токове малко не върви,а и сигурно няма да ти е удобно да ходиш Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
На закръглени дами отиват ниски и удобни обувки. Тънка платформа с лек ток отзад е максимума.

Колкото е по-висок или тънък тока, толкова по зле стои. Така ги виждам аз нещата  Simple Smile
Така ходя и аз, де Wink

Убийствено е да видиш дебеланка на тънък ток, който се е огънал от тежестта на тялото и тропа някак тежко. Стои супер неестествено и подчертава многото килограми.

# 4
  • Мнения: 7 723
Лъжеш, не си закръглена!  Whistling

# 5
  • Мнения: X
Лъжеш, не си закръглена!  Whistling
Да, не ми се щеше да казвам дебела, но ме хвана:( Все пак казах закръглена, щото много по-зле има....а аз все още изглеждам добре в рокля по мен или пола....

# 6
  • Мнения: 7 723
Не си закръглена, а още по- малко пък дебела........
..нали съм те виждала.... Wink

# 7
  • Мнения: X
Не си закръглена, а още по- малко пък дебела........
..нали съм те виждала.... Wink
Виждала ли си ме??? Ти да не се подвизаваш с друг ник......всъщност тук от форума само на една мама пращах снимки. Тоест си разменихме.....ама не беше с такъв ник.

# 8
  • Мнения: 7 723
Кати, обувките с платформа са по- удобни от тези на ток! Wink
Но за да се чувстваш "по- женствена" -
проблемът едва ли е в обувките!!!
Горе главата и повече самочувствие!!! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Аз не съм те виждала, но споделям идеята на Bellucci за не много високи и груби платформи.

# 10
  • Мнения: 5 622
Платформа. Аз нося такива и са ми доста удобни. Хем стоят добре, хем са по-стабилни от тънките токчета...Но  трябва да не си спъната като мен, иначе и на платформа и на тънък ток, пак можеш да си изкривиш крака и да го изкълчиш  ooooh!

# 11
  • Мнения: 2 229
Има много удобни сандали на платформа, отзад с петичка и  връзки, които се увиват около крака. bowuu Много са стабилни, аз не мога да ходя на ток Sick, но с платформите нямам проблем.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
има хубави чехлички и сандалки със съвсем нисък ток...около 1 см, но придават съвсем друг изглед на крака и на цялостната визия...аз съм 170 см и бягам от всичко що е на ток, но от приятелки знам, че са много удобни, а и стоят хубаво   bouquet Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Има много удобни сандали на платформа, отзад с петичка и  връзки, които се увиват около крака. bowuu Много са стабилни, аз не мога да ходя на ток Sick, но с платформите нямам проблем.

Този модел не скъсяват ли оптически краката? Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415
да...това с връзките наистина скъсява краката, а пък и привлича погледа точно там, където се увива връзката...не е за всеки крак според мен... Peace

Общи условия

Активация на акаунт