Име за момиче

  • 6 010
  • 153
  •   1
Отговори

Анкета

Кое от имената най-много ви допада?

Опции:

  • Мнения: 434
Здравейте мами,

Вече си дойде време да почна да мисля за име.. Обаче имаме търкания с мъжа ми. На мен ми харесват едни имена на него други.. и сега тези трите са от общоприетите.. но не мога да избера.. Две от тях са на родителите ни, а едно което просто ни харесва.. и съм разтроена.. Ще бъда благодарна да видя вашето мнение. Hug

# 1
  • Мнения: 447
На мен ми харесва Радина  Grinning
Успех с избора ! Peace

# 2
  • Мнения: 497
И Людмила и Радина ми харесват  newsm78, но ще гласувам за Людмила Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Радина

# 4
  • София
  • Мнения: 5 718
Радина Peace

# 5
# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
И на мен много повече ми харесва Радина.  Simple Smile

# 7
честно казано на мен и трите не ми харесват, но ако трябва да избера едно от тях Радина най ми допада. иначе лично аз бих те посъветвала да не кръщаваш детето си на никой ако имената на роднините ти не ти харесват, все пак то е индивидуален човек и ще си носи името цял живот. кръстете го така както на вас ви харесва, а не както ще бъде приятно на родителите ви, все пак не сте го правили заради тях това дете.

# 8
  • Мнения: 11 607
Людмила....

# 9
  • Мнения: 2 100
честно казано на мен и трите не ми харесват, но ако трябва да избера едно от тях Радина най ми допада. иначе лично аз бих те посъветвала да не кръщаваш детето си на никой ако имената на роднините ти не ти харесват, все пак то е индивидуален човек и ще си носи името цял живот. кръстете го така както на вас ви харесва, а не както ще бъде приятно на родителите ви, все пак не сте го правили заради тях това дете.


 Peace

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Радина

# 11
  • Мнения: 1 817
Радина е страхотно. Само че как ще и викате- Ина -може би??
Лщдмила е ужасно рускооооо #Crazy

# 12
  • Мнения: 2 336
И аз съм за Радина. Людмила също ми допада. Успех и дано избереш това, дето ще го хареса и щерката някой ден!

# 13
  • Мнения: 1 483
Защо Ина?може и да е Ради.........А за Людмила какъв е проблема к'ат е руско?а ако беше някое американско? Thinking

# 14

Общи условия

Активация на акаунт