Постъпихме в болница!

  • 5 184
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Днес приеха синът ми в болницата с диагноза "Бактериална чревна инфекция и бронхит"! Много ми е мъчно. Много е отпаднал и плаче за мен, защото баща му е с него. Аз не мога заради малката. Много се притеснявам. Сега е на системи и инжекции гента7мицин. Правят му изследвания, за да разберат причината, но много кашли и се притеснявам да не слезе инфекцията по-надолу.
Болницата е ужасно мизерна - все едно е паднала бомба там! Олюшени стени, стари хлътнали легла, груби санитарки - ужас! Много ми е мъчно за детенцето ми! Хайде поне ние големите се справяме някак си, свикнали сме с мизерията и грубостта, но дечицата. Поне за тях условията да са по-добри. Мизерна държава! ooooh!  Cry

# 1
  • Мнения: 5 183
Мили4кото ти детенце!
дано бързо се оправи.
нямате ли баби, някой да гледа малката, заедно с татито, а ти да си до болното си мом4енце?  newsm78

# 2
  • Мнения: 822
Ами аз все още я кърмя! Няма как! Преди малко ми се обади и плаче милия за мама - аз тука, той там! Незнам как ще изтърпя тези дни, че е в инфекциозно отделение и няма да ме пускат да влизам! Мъчно ми е много!

# 3
  • Мнения: 8 585
Нямам думи...
Още от първия преглед (когато го върнаха) трябваше да го приемат за изследвания...

Всичко ще се оправи-времето да мине бързо...

 Hug

# 4
Напълно ви съчувствам на всички - и на теб, и на детето, и на таткото! Болниците са ужасно нещо, още повече инфекциозно, и аз имам един гаден спомен от там, който не искам да се повтаря никога. Пожелавам ви скорошно излекуване на детенце, горе главата, всичко ще се оправи, само търпение и нерви, нали знаеш.

# 5
  • Мнения: 822
Сега се притеснявам и дали ще му направят ренгенова снимка. Педиатъра каза, че би трябвало, защото не се чува на слушалка, но кашлицата е много силна и в комбинация с температурата става зле.
Чакахме цял час в "чакалнята", без да има кой да ни приеме, защото имаше визитация, той милия с температура заспа. После преглед и още половин часд докато ги настанят в стаята. Сега е със система и незнам дали са му дали нещо за температурата.
Благодаря ви за подкрепата!  bouquet

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Стискаме палци бързичко да се излекува малкия юнак

# 7
  • Мнения: 5 183
Сега е със система и незнам дали са му дали нещо за температурата.

Той нали е с татко си там? Татко му не знае ли?

Дано бързо се оправи милото!

# 8
  • Мнения: 1 163
Ох това е много неприятно. Дано се оправи бързо детенцето.
Ние миналата година с Рали лежах ме в инфекциозното /беше с разстройство и повръщане/ мале мила голяма мизерия беше. Ама пет дена е задължително седенето там. Мъжът ти да настоява за снимка и въобще да не ги базари, че те са едни лекари лошо да ти стане. Ние още като ни приемаха моят мъж им се насакара едно хубаво та ни имаха страха и се отнасяха долу-горе добре ама се наложи да извикам и джи пи то на Рали та и той да ни види. След като си замина джи пи то влиза една лекарка ама с мазен глас почва.
Ех сега успокоили се майче видя ли че детето е добре а те му носят системите и за им казвам, че вече пие вода и съвсем ще го натъпчат с течности а тя ми вика а не те тия системи трябва да се извървят. Тя вече почна да подпухва от течности та затова извиках и джи пи то да я види преди да и влеят още системи. След неговото идване установиха, че вече няма нужда от толкова течности.
Какво да ти кажа моля се бързо да се оправите.

# 9
  • Мнения: 822
 Колко системи се вливат на ден?
Аз непрекъснато се обаждан, ние с мъжа ми говорим безплатно. Сега ще ги местят в друга стая, че помислили в началото, че ще е с мен и го пратиха в женска стая, но сега чакат системата, взели са проба за антибиотика и така.

# 10
  • Мнения: 5 525
По принцип дават лекарства за температурата, но аз си носих и си и давах на Мария. Ние лежахме там миналият февруари, наистина е доста мизерно. Бързо да се оправя детенцето.

# 11
  • софия
  • Мнения: 757
Кураж, майче.... Heart Eyes
Бързо оздравяване на детенце Hug

# 12
  • Мнения: 1 163
първият ден сложиха на Рали три системи. Едната с глюкоза, едната със соли и незнам какво още. После започнаха да и слагат инжекции амикацин. Още след преливането на тези системи тя се оправи и започна да пие вода. На другия ден вече пиеше по 1 литър вода за деня, че може и повече а като започне да приема сама вода вече няма нужда да и вливат. На другия ден пак дойдоха с три система а една приятелка детето й беше преди нас в болницата и тя ми каза, че се надула и подпухнала от системите и те и ги спрели. Та като и сложиха на втория ден още една система да тече и тя почна да подпухва едната и страна почна да се надува и аз се развиках на докторката. Ама иначе незнаех, че може да стане пренасищане на организма. Кажи го на мъжът ти но ние все пак бяхме само с разстройство и повръщане а вие имате и други проблеми доколкото разбирам.

# 13
  • Мнения: 822
Ами да, много кашли, гърлото му е силно зачервено и ще настояваме за снимка. Аз веднага му се обадих и го предупредих за системите. Много благодаря.   bouquet

# 14
  • Мнения: 130
Мизерна тъпа държава! В болниците - мръсотия до шия.
Милото детенце, съвсем се изтощи. Пожелавам бързо и качествено оздравяване! Стискам палци... yes

Общи условия

Активация на акаунт