Спешно моля за инфо за д-р Диков от Майчин дом!

  • 4 566
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!Може ли някой да ми даде информация и да сподели впечатления за д-р Иван Диков от Майчин дом - София? Бременна съм в 38 г.с и ме насочиха към него, но така и не разбрах от него за някаква определена негова тарифа за раждане, той ми обясни за таксата на болницата за избор на лекар -ако го извикаш извън смяната му. А все пак ми се иска да знам предварително, за да се ориентирам и да знам дали е по възможностите ми. Много ще съм ви благодарна!

# 1
  • Мнения: 4 915
Няма тарифа. Плащаш след раждането, ако си доволна и колкото прецениш, или ако имаш възможност и желание. Той пари няма да ти поиска.  

Иначе отзиви за него - има много, пусни в "Търсене" - "Диков" и ще прочетеш поне 10на теми.

Лично аз съм много доволна от него: човешко отношение, внимание, ангажираност и професионализъм от деня на запознанството ни до момента, в който си излязох от болницата с едно чудесно бебе, излязло безпроблемно на бял свят, благодарение на него. И пак благодарение на него, аз нямах никакви усложнения и трудности около и след раждането - бях секцио. Ще съм му признателна винаги.  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 623
Нямам лични впечатления, но моят любим д-р Гунев ми го препоръча тъй като му се наложи спешно да замине за чужбина. Щом той го препоръчва значи може да се разчита на него. Също така 2 мои познати раждаха при него и са със чудесни впечатления.
Успех !!!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз съм чувала само хубави отзиви за този лекар!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
И в по-стари постинги съм писала, че колкото раждах аз, толко раждаше  с мене и въпросния д-р Диков, който положи неимоверни усилия, за да родя по максимално щадящ за бебето начин, без да се наложи употребата на форцепс или други по-агресивни методи. На негово място друг лекар щеше да се "предаде" още на средата на моето раждане.
Бих те посъветвала да му се довериш и за избора на анестезиолог, ако ползваш епидурална упойка. Той работи с определени хора, на които не случайно има доверие.
И още нещо - в моя случай д-р Диков пое нощното дежурство на своя колежка, за да ми спести и тази държавна такса, за която ти е обяснил. Така на практика епидуралната ми излезе без пари.
Със съпругът ми му се отблагодарихме така както преценихме и двамата, че заслужава, за всеотадйността и грижите, но това решаваш ти, от него няма да чуеш "копче" на тази тема.

# 5
  • Мнения: 910
Подкрепям всички мнения написани по-горе.

Общи условия

Активация на акаунт