Обувки Roberto Lenzi - магазина им на Стамболийски

  • 10 806
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
В събота си взех четли от там ... е обух ги и повървях точно 100 метра и ми паднаха и двете капачета . ядосах се много , защото това ми се случва за първи път . Все пак не са обувки от 20 - 30 лв .
Имате ли впечатления - дали да ходя да ги връщам ( имат гаранция ) или да ги преглътна .
Порових из нета и открих няколко много неприятни мнения за този магазин ...
Това е едно от мненията в Дира - явно яко съм се прецакала .  Confused

Отивам да разгледам сайта им , и ако този модел обувки го няма в каталога продавачките ще ги направя на пет стотинки ... само ми губят времето .

Е разгледах , въобще моя модел го няма ... то егаси и сайта де с пет модела на кръст .

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Няма да ти ги върнат,а ще ти ги вземат за ремонт. Отиди все пак.

# 2
  • София
  • Мнения: 175
Иди и не им давай възможност да гъкнат. Аман от недобросъвестни търговци и некачествена стока! #2gunfire

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Неприятно,
аз имам 3-4 чифта от там, но не съм имала проблеми до сега. Не ти ли дадоха резервни капачета? newsm78

# 4
  • Мнения: 14 486
Не ти ли дадоха резервни капачета? newsm78

аз имах от магазина им на графа, много бях доволна, носих ги 2-3 години и си имаха резервни капачета. но смяна ми се наложи след като доста време ги бях носила

# 5
  • Мнения: 2 492
Иди и не им давай възможност да гъкнат. Аман от недобросъвестни търговци и некачествена стока! #2gunfire

Ето и развитието на  нещата !Спокойно , аз рядко оставям нещата без последствия .  Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ще чакаме продължение.

# 7
  • Мнения: 721
ооо, не си единствената. От там се зарекох повече да не купувам нищо. Купих си 2 чифта обувки, които се спукаха, а бяха скъпички, не от 20-30 лева. Това се случи на 3-4 обуване.

# 8
  • Мнения: 2 617
В България си купувах само от техните магазини от самото им отваряне. Забелязах обаче, че с течение на времето, качеството им рязко се влоши за сметка на цената и започнах да предпочитам други места.

# 9
kade se namira magazina im na grafa  obikolih go celiat no nemozah da go nameria i imat li i drug osven tozi na stamboliiski

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Има ли подследствия от жалбата?

# 11
  • Мнения: 2 492
Има ли подследствия от жалбата?

Да има !  Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Ще споделиш ли?

# 13
  • Мнения: 2 492
Върнаха ми парите .

# 14
  • Мнения: 386
аз съм от тези, които имат позитивно мнение за ленци. даже обувките, с които сега съм са от тях и си ми харесват. но все пак дори и в добрите магазини стават сакътлъци (в момента ме е ужасно яд на една фирма, с която съм в добри отношения от години!!!)

Общи условия

Активация на акаунт