Търся съвет за хрема и температура

  • 2 040
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 790
Здравейте,

Рали от събота следобед е с Т 37.3 - 38. В понеделник се появи хрема. Водих я на лекар, гърдите са и чисти, гърлото дори не е зачервено. изписа капки за нос Коралгол или нещо такова. Слагам ги 2 дена и никаква промяна. Освен хремата друго няма, обаче и температурата си седи 37. По предписание на личната лекарка не давам и Панадол. Ниска била температурата. Не знам какво да правя.  Sad Не може да спи нощем от хремата, пък и е много горещо. Да я водя ли пак на лекар, да сменям капките ли... Дайте съвет, защото не съм спала не знам колко дни вече и давам заето  Tired

# 1
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Здравейте,

Рали от събота следобед е с Т 37.3 - 38. В понеделник се появи хрема. Водих я на лекар, гърдите са и чисти, гърлото дори не е зачервено. изписа капки за нос Коралгол или нещо такова. Слагам ги 2 дена и никаква промяна. Освен хремата друго няма, обаче и температурата си седи 37. По предписание на личната лекарка не давам и Панадол. Ниска била температурата. Не знам какво да правя.  Sad Не може да спи нощем от хремата, пък и е много горещо. Да я водя ли пак на лекар, да сменям капките ли... Дайте съвет, защото не съм спала не знам колко дни вече и давам заето  Tired
ако толкова я мъчи хремата , дайте секрет - при нас се оказаха стафилококи... Cry

# 2
  • Мнения: 3 116
Изкарахме подобен вирус.

Започна с 2 дни лека температура, първия ден повечко беше до 38.4 стигна, и леко зачервено гърло. После на 3 ден се появи хрема, гърлото се оправи, температурата спадна. Давах 5 дни Витамин Ц и хранителни добавки (ЗЕ и Колактив), нищо друго. Хремата се вихри 3-4 дни и изчезна.

Ако обаче вдигате още температура е задължително да я види лекар  Thinking 37 градуса педиатъра не го броеше за температура  Thinking

Бързо оздравяване  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 082
можеш вечер да слагаш ксилометазолин 0,5,защото отпушва носа и детето поне ше може да поспи...

Общи условия

Активация на акаунт