Сънувате ли починали ваши близки?

  • 303 706
  • 1 590
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Сънувате ли ги и как? Как тълкувате съня после? Има ли нещо общо със самите "бивши" вече хора или е плод на въображението ни?
Има ли връзка с починалите по този начин?

# 1
  • Мнения: 2 336
Рядко ги сънувам. Не умея да тълкувам.

# 2
  • Мнения: 4 380
Всеки сън на починал близък е негово посещение при теб, някакъв знак или съобщение от него. Аз не сънувам. Не знам защо. Cry Сънува много често майка ми и всеки сън е с някакво значение обикновенно. Казват, че да сънуваш починал вече човек, всъщност е среща с него в астрала. Явно едни хора по-лесно преминават насън в астралното от други. Аз по друг начин не си обяснявам факта че едни сънуват, други не. newsm78

# 3
  • Мнения: 46 437
Скоро сънувах дядото на мъжа ми, преди често сънувах прабаба ми.
Приемам го за нормално, в съня си човек не може да разсъждава и да определя кой да сънува.

# 4
  • Мнения: 5 468
Всеки сън на починал близък е негово посещение при теб, някакъв знак или съобщение от него.
Точно такива неща ме вълнуват. Дали е истина.
Снощи сънувах майка ми. Правеше едни кокетни движения, които не й бяха присъщи, баща ми я питаше: "Е, ти сега като те няма толкова време, дори не знаеш на детето пюраето къде е..." и много й се радваше. А тя отиде в пералното помещение и извади пюре - ето го пюрето на детето. Говореше ми нещо за жълтите павета в София. Аз й викам: "Кокетничиш ми, както едновремешните родени там"... знаехме, че е умряла, но се връща. Много мило ни беше. Събудих се и си ударих главата в стената.

# 5
  • Мнения: 4 380
Всеки сън на починал близък е негово посещение при теб, някакъв знак или съобщение от него.
Точно такива неща ме вълнуват. Дали е истина.
Снощи сънувах майка ми. Правеше едни кокетни движения, които не й бяха присъщи, баща ми я питаше: "Е, ти сега като те няма толкова време, дори не знаеш на детето пюраето къде е..." и много й се радваше. А тя отиде в пералното помещение и извади пюре - ето го пюрето на детето. Говореше ми нещо за жълтите павета в София. Аз й викам: "Кокетничиш ми, както едновремешните родени там"... знаехме, че е умряла, но се връща. Много мило ни беше. Събудих се и си ударих главата в стената.

Така както го разказваш, искала е да ви каже, че и липсвате и че е в течение на живота ви и знае всичко какво се случва с вас.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Само за един сън се сещам и той беше доста неприятен. Когато го разказах на майка ми, тя каза, че сякаш наистина става това, което сънувах (аз по това време не живеех при нашите)...
В съня ми починалият си беше починал, но сякаш само аз намирах за странно, че се държи като жив. Thinking

# 7
  • Мнения: 5 468
Така както го разказваш, искала е да ви каже, че и липсвате и че е в течение на живота ви и знае всичко какво се случва с вас.
Как разбра това? По какво съдиш?

# 8
  • Мнения: 6 167
Сънувате ли ги и как? Как тълкувате съня после? Има ли нещо общо със самите "бивши" вече хора или е плод на въображението ни?
Има ли връзка с починалите по този начин?

да, сънувам татко сравнително често.
обикновено нещо си 'говорим', а той ми дава 'акъл'.
вярвам, че сме във връзка, понякога мисля за него, какво би казал, направил и тн. чуствам, че продължава да присъства в живота ми.

свекърва ми наскоро почина, имах един сън с 'нейно участие', беше много странна история, но вярвам, че беше нещо повече от сън. не знам как да го обясня, но  определено облаците се разсеяха след като я сънувах.
 

# 9
  • Мнения: 4 380
Така както го разказваш, искала е да ви каже, че и липсвате и че е в течение на живота ви и знае всичко какво се случва с вас.
Как разбра това? По какво съдиш?

Имам голям опит в тълкуване на сънища покрай майка ми. Grinning Нея открай време я посещават с послания или съобщения, а няколко пъти и духове наяве. #Crazy

Лесно е. Виж....тя е дошла при вас на прекара един обичаен ден с вас и вие сте имали усещането че се връща. Това говори явно че и липсвате. После е демонстрирала че знае къде ви се намират нещата (пюрето на детето) . Значи, е в течение на вашия живот. Това и е било посланието. Wink

# 10
  • Мнения: 14 472
и аз сънувам баба и дядо. него по-рядко. от няколко месеца обаче не ми се е случвало.
но последните два съня с баба ми бяха много странни:
сънувам, че имам две дъщери близначки /аз нямам деца/ и ще им празнуваме рожден ден. аз исках да украсявам хола за тържеството и ги дадох на баба ми, която в съня ми си беше жива да ги гледа докато аз украся за да ги изненадаме. после нещо й се скарах, че ги е довела по-рано.
другият сън просто сънувах, че баба ми беше там и аз си говорех с майка ми, която каза "айде де баба ти няма ли да го пуска това дете да идва" #Crazy
xenia това с майка ти като на този филм -ghost whisperer

# 11
  • Мнения: 4 380
Не съм го гледала този филм.

Уриел, това може да означава че те чака бременност. Че не си още достатъчно готова за нея и се подготвяш, а бебето ще дойде  (баба ти ще го пусне) "за тържеството". newsm78

# 12
  • Мнения: 5 468
Това и е било посланието. Wink
Благодаря ти, че ми го написа. Днес цял ден съм като пребита. От щастие и мъка, че я видях на сън. И имах нужда някой да ми каже нещо подобно. Не, че това са глупости, не че е плод на въображението ми, а че точно така е станало... влязла е в контакт с мен.
Може ли и друг път, като ми се случи, да те питам, за какво става въпрос?

# 13
  • Мнения: 3 537
Да сънуваш починал  винаги е на хубаво. Wink
До колкото знам не е много приятно ако починалия те вика при себе си на сън.
Това е което знам и вярвам в тези неща.
 Wink

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Май наистина има нещо с приемането и предаването на информация, чрез сънищата. И може би някои хора са настроени на "вярната" вълна и могат да сънуват доста реалистично починали близки. Баща ми може, аз за съжаление не. Ной сънува починали близки, които казват от какво точно имат нужда, или нещо подобно. Сънува майка ми много често през последните 2,5 години. А аз за това време съм я сънувала само един единствен път с ясното съзнание, че е мъртва. Защо ли така newsm78 и дали може да ми е сърдита.

Общи условия

Активация на акаунт