Пияно бебе !

  • 1 204
  • 13
  •   1
Отговори
В град Забже в Южна Полша се роди пияно момченце, предаде АФП. В момента на раждането майка му била абсолютно пияна.

Изследванията на новороденото, направени 12 часа след появата му на бял свят показват, че в кръвта му има 1,2 грама алкохол.

За сравнение, толкова алкохол има в кръвта на възрастен, който е изпил бутилка вино или 2-3 литра бира.

Лекарите са настанили новороденото в специална зала за терапия, защото се опасяват, че то ще получи необратими поражения на мозъка вследствие на алкохолна интоксикация.

Изтрезнялата майка избягала от болницата, но още на следващия ден била задържана от полицията.

Тя има още пет деца, грижата за които е възложена на бабата и дядото, защото майката е лишена от родителски права.
http://www.dnes.bg/article.php?id=38905

Е на тва му казвам упойка !

# 1
  • Мнения: 27 524
Такива неща стават доста често, за съжаление. За наркотиците да не говорим  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 207
Колкото и смешно да е, два пъти по-тъжно е.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
То и на мен ми идеше да се напия, като тръгвах да раждам.
П.П. Тук сигурно трябва да пиша: "На, изяжте ме". Joy Joy Joy

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пази Боже от такава майка  Shocked

# 5
  • Мнения: 1 427
Колко ли е изпила майката за да има толкова алкохол в кръвта му... Thinking
Тъжно е, да! Горкото...

# 6
  • Мнения: 5 468
Е на тва му казвам упойка !
Да! Не й трябват уговорки за луди пари, не й трябва треперенето и болката от раждането. Дори няма да помни на другия ден Peace.
А детето дали ще му стане нещо от този промил в кръвта му или ще му мине и няма да има последствия?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 244
Колко ли е изпила майката за да има толкова алкохол в кръвта му... Thinking
Тъжно е, да! Горкото...

И аз тва се чудех. 1,2 грама какви промили е...  newsm78 И колко са в майката, за да са толкова в бебето... абе ужас...

# 8
Ами тя трябва да е била мъртво пияна! Изрод!

# 9
  • Мнения: 845
 newsm09 Горкичкото.........

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 179
това в Полша.. ама си представям в Русия колко такива случаи има... ГАДНО!

# 11
  • Мнения: 15
 SadДано да няма последствия за детенцето!

# 12
Да се родиш в Син Сити или или или

# 13
  • Мнения: 678
Промилите са 1,2. Майката е била мъртво пияна. Това й е 7 дете. Според докторите има реална опасност за психически и физиологични увреждания на детето. Информацията я прочетох в събота в нета. За съжаление никой не може да избира родителите си, както и родителите децата си  Confused

Общи условия

Активация на акаунт