В осмия месец съм, а изглеждам като в шестия.

  • 1 394
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
 Cry ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ.има нещо което много ме притеснява.през септември трябва да раждам, а коремчето ми е малко.докторката казва, че всичко е наред, ама немога да спра да се притеснявам.бебчо рита, мисля че е добре, ама защо така???????моля ви пишете, за да се успокоя.

# 1
Спокойно щом докторката ти е казала,че всичко е наред значи е така!При всяка жена корема расте по различен начин!Не се притеснявай.Успех!!! Peace

# 2
  • Мнения: 2 422
bobi_i споко spoko не си мисли глупости яж повече ще има ефект-/майтап/ tooth Smile thumbsup
Щом бебчо smile3504 е добре не се шашкай да няма шамари box

# 3
  • Мнения: 939
Имам 3-4 познати, на които до 7-8 месец почти не им личеше, че са бременни, а последния месец наедряха като за не едно, а поне 4 бебета в корема... Не се притеснявай, щом лекарят казва, че няма проблем - значи няма място за такива мисли.  Hug

# 4
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Когато бях бременна, до края на шестия месец нищо не ми личеше. Съпругът ми от време на време ме питаше "ама ти сигурна ли си че си бременна?" ,после в осмия месец ми порасна корема и в деветия още повече. Като влязох да раждам, с мен имаше още една жена с много по-голям от моя корем и родихме заедно. За изненада ,нейното бебе се роди 2,800, а моето - 3,600. Спокойно.

# 5
  • Мнения: 1 209
Боби спокойно мила! Нали доки ти е казал, че с бебо всичко е наред... Ако искаш за твое успокоение ти давам мои снимки от края на осмия месец, малко преди да родя снимка1 и снимка2

# 6
  • Мнения: 2 422
ооооооооооолееее Veri4  ама ти на тези снимки бремнна ли си ????? Joy Joy Joy Mr. Green браво на теб
Изглеждаш перфектно  smile3501аз и без бебе изглеждам двойна на теб smile3535

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 17:17 от Мaia

# 7
  • Мнения: 42
 Hugблагодаря на всички, които са ми писали и че ме успокоихте.желая ви приятен и усмихнат ден Grinning

# 8
  • Мнения: 939
Hugблагодаря на всички, които са ми писали и че ме успокоихте.желая ви приятен и усмихнат ден Grinning
забравих да ти кажа - аз не съм в месец, ама съм като в 4-5 поне...

# 9
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
След като бебето е добре не виждам причина да се притесняваш.

# 10
  • Мнения: 1 868
Спокойно аз лежах с една жена две седмици преди термин и корема и беше колкото моя в шестия.

# 11
  • Мнения: 2 309
Имам 3-4 познати, на които до 7-8 месец почти не им личеше, че са бременни, а последния месец наедряха като за не едно, а поне 4 бебета в корема... Не се притеснявай, щом лекарят казва, че няма проблем - значи няма място за такива мисли.  Hug
Брееее... Shocked Сигурно яко са се нацепили  #Crazy

# 12
  • Мнения: 336
Не се тревожи. Терминът ми е тази седмица, през цялата бременност съм качила само 7 кг. Последния месец , когато уж най-много се качвало, не съм мръднала и с грам! Няколко лекари ме гелдаха през последния месец ивсеки казва , че бебо е наред. Аз може да не качвам, но той си расте. Пратиха ме на доплер за всеки случай и там се оказа, че се захранва повече от нормално. Та щом лекарите  казват, че всичко е наред, вероятно няма за какво  да се тревожиш. Майка ми е била същия случай с мен - направо не й личало, а после излязло съвсем нормално бебе - родила съм се 3.200кг/ 51 см.  Явно някои бременности просто така си протичат.

# 13
  • Мнения: 42
ани4 желая ти леко раждане и да не забравиш пак да пишеш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт