Ах,моретооо...или как точно почиваме

  • 1 541
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 470
    Чувствам се ужасно уморено...И макар че мъжлето ми е обещало да ме отведе до морето,не съм сигурна дали ще успея да се отпусна и да си почина качественно?!Просто това напрежение така е пропито в мен,че имам чувството че и години няма да ми стигнат да се отърся от него...А като имате в предвид ,че ще сме и с малкият...Кажете някаква рецепта за истинска почивка,и наслада Praynig!!!

# 1
  • Мнения: 2 550
койктел, книга, чадър...и мъж тичащ по детето

# 2
  • Мнения: 1 470
койктел, книга, чадър...и мъж тичащ по детето
   Благодаря за първите три!!!Но с четвъртото... smile3527....Ако някой намери такъв мъж под слънцето,моля да ми го покаже...

# 3
  • Мнения: 2 013
Оставяш Калоян, Страцимир и Преслав на бабин дом (ако има такава възможност), изключваш телефона и отиваш на някое тихо място в Родопите. За седмица поне.

# 4
  • Мнения: 5 370
койктел, книга, чадър...и мъж тичащ по детето
И свекърва за добавка. Поне моята, де. Heart Eyes
Шапчице, аз тая година успях да се класирам само за 5 дена, в едно междуработие. Изнизаха се като пясък в буквалния смисъл. Ходя на място, където се зареждам истински.....
Но това е дълга тема.

# 5
  • Мнения: 5 468
Ако някой намери такъв мъж под слънцето,моля да ми го покаже...
Моят, но му нямам снимката в момента под ръка.
Ние почивахме в Несебър. Беше прекрасна почивка. Искам пак Sad.

# 6
  • Мнения: 78
Ееех, ние ще почиваме през септември. С малкия, няма как, познаваме се съвсем отскоро и не можем един без друг  hahaha Макар че сестра ми упорито всеки ден ми напомня, че е готова да си вземе отпуск през септември, за да заминем без бебе Филип  Thinking

# 7
  • Мнения: 7 723
Девизът на моя мъж е:
"Дошли сме на море, а не на почивка!!!" Laughing Laughing Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 154
Още едно семейство с дете на същата възраст. Играят си самички и не те търсят за нищо. Пробвано е. При нас действа  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 013
Ееех, ние ще почиваме през септември. С малкия, няма как, познаваме се съвсем отскоро и не можем един без друг  hahaha Макар че сестра ми упорито всеки ден ми напомня, че е готова да си вземе отпуск през септември, за да заминем без бебе Филип  Thinking

Нямаш грижи с бебе Филип. Още не е проходило, даже не е пролазило. Обади се догодина след морето.

# 10
  • Мнения: 2 013
Още едно семейство с дете на същата възраст. Играят си самички и не те търсят за нищо. Пробвано е. При нас действа  Grinning

Като майка на близнаци да ти кажа, че не действа, поне при нас. Търчиш като луд и след двете деца и ги разтърваваш често.

# 11
  • Мнения: 5 468
за да заминем без бебе Филип  Thinking
На морето видях сума бебета. И както си ги носят на ръце, идат и ги топнат в морето Laughing. А те мигат ли мигат... учудени, какво става в този свят.
Щом отивате на море, взимайте и бебето, нищо няма да му стане..., че то да няма да го държите под слънцето...

# 12
  • Мнения: 78
На морето видях сума бебета. И както си ги носят на ръце, идат и ги топнат в морето Laughing. А те мигат ли мигат... учудени, какво става в този свят.

Хи хи! Струва си за тая гледка  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 910
Тази година задължително вземаме и бабата с нас Laughing, за да усетим нещо от морето, а и да може вечер спокойно да си излезнем и да не се налага да обикалям покрай масите, както става по- принцип.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако не се махна от София и не отскоча до морето поне за седмица, все едно не съм почивала...

Общи условия

Активация на акаунт