На почивка с бебе на 2 месеца ?

  • 5 359
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Може ли да се отиде на почивка на планина с бебче на два месеца през по-хладните месеци - септември, октомври ? Моля, споделете ако имате такова преживяване  Crazy ?

# 1
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Може ли да се отиде на почивка на планина с бебче на два месеца през по-хладните месеци - септември, октомври ? Моля, споделете ако имате такова преживяване  Crazy ?
Раждат ли ескимосите деца  и разхождат ли ги ако е постоянно   под нулата?  Hug
Стига да не спите  на палатка  в гората и ако има нужните "фасилитис" защо не?
Вили

# 2
  • Мнения: 8 242
То ще е една почивка  Rolling Eyes
Като родиш пак си помисли дали ще ти се ходи  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 473
аз съм за - ходих с моята дъщеря на 2 месеца на море в Гърция тази година през Април - беше ветровито, но ако внимавасх не виждам проблем.

# 4
  • Мнения: 124
Хехе, аз родих , преди две седмици и определено ми се ходи на почивка  Simple Smile Там също ще кърмя и ще се разхождам, поне в свободното време / докато спи например при мъжа ми /  може да поплувам малко  Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 12 554
Свободно време с двумесечно бебе? Ти се шегуваш. Аз едвам оцелях при невероятните колики на сина ми и цялото пеене, носене, люлеене и гушкане. Отделно домакинската работа.
Не знам каква почивка ще е.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Може - може! Малкия син беше точно на 40 дни когато отидохме на почивка на 01.септември в Троянския балкан - че и баткото беше с нас! А ми аз съм на мнение, че с по-малко бебе по-лесно се ходи на почивка. Той само спеше и ядеше - вечер ходихме на механа, той спеше в количката, през деня бяхме на басейна - той пак спеше в количката на сянка под чадъра.
Всичко е въпрос на нагласа и организация!   bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Свободно време с двумесечно бебе? Ти се шегуваш. Аз едвам оцелях при невероятните колики на сина ми и цялото пеене, носене, люлеене и гушкане. Отделно домакинската работа.
Не знам каква почивка ще е.
А ми точно там ще си спести домакинската работа, което за мен не е никак малко! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 044
Според мен си заслужава. Не че ще си починеш наистина, но смяната на обстановката ще е от полза на всички. Чист въздух, нови емоции и приключения... Бебето ще е добре, стига да има добри условия, там където ще ходите-дори и сняг да падне, пак ще е ок. Ние пходихме на язовир Доспат с бебе на 8 месеца. Отседнахме в частно хотелче с отлични условия. Супер беше - пак си ставах по 100 пъти на нощ, бебето си искаше своето, зъбче му растеше, ревеше си на поразия, изобщо все едно сме си в къщи. Но въпреки това, тази почивка бе нещо различно от ежедневието ни - пътуване, вода, планина, разходки в борови гори, не в парка Заимов. Така че отивайте смело, само да има топла вода и парно отопление и всичко ще е наред.

# 9
  • Мнения: 124
Благодаря за положителните отговори, и аз искрено се надявам, че смяната на обстановката и чистия въздух ще се отразят добре на цялото семейство  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 274
Напълно подкрепям подобно начинание. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 912
mima28, извинявай, че използвам темата ти, но бих искала да попитам мамите, които са ходили как са се справили с бебешките дрешки, защото и на мен много ми се иска да поразнообразим обстановката, когато мъжо си вземе отпуската.  Още се чудя само дали да е на планина или на море  newsm78 ако все пак се решим да го направим. Мисля си, че ако има топла вода постоянно  и няма гадинки в стаята, то не би трябвало бебчо да се сърди. Само не знам с дрешките как да направя-да търся място където мога да пера и гладя или да отидем за по-кратко, че да ми стигнат  тези, които имаме. newsm78

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 131
А ми ние ходихме за 5 дни и дрешките, които носех ни стигнаха.  bouquet
По принцип много ходим на почивки - още от както се е родил големия гледаме да ходим на планина поне веднъж зимата на ски, и веднъж пролет - лято, че на ли сме на море и да сменим въздуха. Сега с двете деца като приготвям багажа винаги слагам първо това, което е необходимо за тях - дрехи, храна, лекарства, играчки и колкото място остане за нас, тогава приготвям нашите дрехи!

# 13
  • Мнения: 124
И ние другия месец ще ходим на Троян и сме с две малки деца.Даже вече чакам с нетърпение да отидем малко да разнообразим

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Може ли да се отиде на почивка на планина с бебче на два месеца през по-хладните месеци - септември, октомври ? Моля, споделете ако имате такова преживяване  Crazy ?
Раждат ли ескимосите деца  и разхождат ли ги ако е постоянно   под нулата?  Hug
Стига да не спите  на палатка  в гората и ако има нужните "фасилитис" защо не?
Вили


   Peace Подобен беше отговора на нашата педиатърка,когато я попитахме дали можем да отдведем дву месечната ни дъщеря на море. CrazyИзкарахме си страхотно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт