Помощ код за куфар

  • 24 972
  • 10
  •   1
Отговори
  • у нас
  • Мнения: 443
Много спешно се нуждая от съвет как да променя кода на куфара baby_neutral ,тъй като когато го купихме пробвахме първата елементарна комбинация и вече не можем да я сменим!

# 1
  • Мнения: 2 759
                     Записвам се да си припомня и аз. Също съм си наслагала някакви кодове и така и не ми е хрумвало да ги променям. Би било хубаво да знам как ставаше  newsm78...

# 2
  • Видин
  • Мнения: 168
Моят се отваря на 3 нули ,но фабрично е дадено така . newsm78Незнам за другите куфари.Иначе има отстрани едно черно по малко бутонче където ти си избираш друг код докато е натиснато.

# 3
  • Мнения: 4 202
Аз също не успях да си сменя кода на куфара и си купих малко катинарче  Embarassed

# 4
  • Видин
  • Мнения: 168
Браво на мен. #Cussing outТъкмо разправям на мойто ,че кода ни е фабрично настроен на 3 нули да се отключва и той реши да провери.Е,познайте  #CrazyСега не можем да го отворим и ние  #2gunfireНаправо го убих

# 5
  • Мнения: 2 759
                       Бутам темата, току виж някой ни открехнал и сме си отворили куфарите.

# 6
  • Видин
  • Мнения: 168
нови куфари не купувам #Cussing outтози е от януари ,а след 2 седмици заминаваме на море.Въоръжавам се до зъби с инструменти ,ако трябва ще  #2gunfire.Сега се чудя тези в магазина дали знаят какво се прави в подобни случей,ако беше пълен без дрехи ли ще стоим Mr. Green

# 7
  • у нас
  • Мнения: 443
irenik,  bouquet  bouquet  bouquetточно както си обяснила в първия пост ,само че нашето бутонче се натиска с химикал тоест вдлъбнато е.Нашия куфар си има нов код.

# 8
  • Видин
  • Мнения: 168
Да и нашето е така ,но милото натискал местил и сега незнаем и кода Mr. GreenРадвам се vins,че сте успели с отключването PeaceНие продължаваме борбата

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
 newsm44Успяхмеееее

# 10
  • Мнения: 2 759
                    Как? Аз пък открих, че нямам такова черно копченце, нито пък някакъв друг цвят...

Общи условия

Активация на акаунт