Пиратски карти за игра

  • 1 021
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Някой знае ли къде се продават пиратски карти за игра (с мотиви от Карибски пирати)? Аз купих преди месец от Хиполенд, но и двата магазина са ми много далече и не ми се бие път само за това до тях...

# 1
  • Мнения: 2 197
По книжарниците ги има, особено по-големите вериги , но и в малките съм виждала.

# 2
  • Мнения: 82
Моля те ако се сещаш някъде конкретно да си ги виждала да ми кажеш; ходих в Ориндж, Буквите, Хеликон и 3-4 малки книжарници - няма... Sad

# 3
  • Мнения: 2 197
Спомените са ми от началото на годината. Тогава издирвах една игра за подарък и в две от книжарниците (където моята игра я нямаше) ми предложиха точно такива карти. Утре ще се разходя по нашите 3-4 книжарници и ще питам, след това ще пиша. Всички книжарници са ми в маршрута за разходка.

# 4
  • Мнения: 2 197
За съжаление явно наистина са свършили. Много ме е яд, че не си взех тогава! Има само с Властелина на пръстените. Съжалявам, че те подведох. Проверих в 6 книжарници. Ако ти се разкарва можеш да отидеш на борсата за книги и ученически пособия - зад сградата на Полиграфическия комбинат, в уличката, която е по-близо до Орлов мост след голямата сграда се влиза в един паркинг. Веднага след вратата има малка врата с пластмасова бяла дограма. На първия и втория етаж са различни фирми. Ако не намериш дистрибуторите на PLM (май щяха да се местят в сградата на София Прес) в книжарничката срещу входа също може да ги има.

# 5
  • Мнения: 82
Много ти благодаря; май до Хиполенд ще отида, че поне преди месец със сигурност ги имаше...

Общи условия

Активация на акаунт