Дъщерите на Маклауд

  • 21 365
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 885
Някой гледа ли го този сериал?Откъде мога да си сваля последните серии?И ако някой го следи може ли да ми каже какво стана с Тес?Благодаря ви.

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Последната серия, която излъчиха беше по Холмарк. Ник загина в самолетна катастрофа, Тес беше бременна. Не помня подробности, но мисля, че тя прочете писмото, което той й беше оставил преди да замине, примири се със смъртта му и намери сили да продължи напред заради детето.

# 2
  • Мнения: 271
Аз много го харесвам този сериал. Гледам го по Холмарк. Дават го всеки делничен ден от 11.00. Незнам кой сезон тече в момента.

# 3
  • Мнения: X
Последната серия, която излъчиха беше по Холмарк. Ник загина в самолетна катастрофа, Тес беше бременна. Не помня подробности, но мисля, че тя прочете писмото, което той й беше оставил преди да замине, примири се със смъртта му и намери сили да продължи напред заради детето.
Доколкото разбрах тук от форума /има тема/, Ник е жив!  Naughty

# 4
  • Мнения: 271
Да преди даваха сериите само субота и неделя, а сега са през седмицата. В момента Тес я няма, но и аз не знам къде е. Също не разбрах Джоуди сестра ли е на Тес или не?

# 5
  • Мнения: 488
Ооох, един от любимите ми сериали! Не го гледам вече, защото по нашата тъпа кабелна спряха Холмарк и пуснаха ТВ 1000. Гадини такива.

# 6
  • Мнения: 589
Последно като гледах,се разбра,че Ник се завърна от някъде-бил изпаднал в кома...И заминаха с Тес за Канада ли,не помня вече...Сега по холмарк рекламират новите серии,ама не знам кога ще ги пуснат.В момента повтарят стари.

# 7
  • Мнения: 885
Последната серия, която излъчиха беше по Холмарк. Ник загина в самолетна катастрофа, Тес беше бременна. Не помня подробности, но мисля, че тя прочете писмото, което той й беше оставил преди да замине, примири се със смъртта му и намери сили да продължи напред заради детето.
и аз тази гледах и накрая дадоха Ник в болнично легло та затова ви питам дали той е жив и дали са се срещнали с Тес?

# 8
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Не го гледам, но знам, че го дават и по GTV - събота и неделя 13:00.

# 9
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
дават го всеки ден от 11 и 17 4аса по холмарк.тес роди моми4енце,а ник е оцелял от катастрофата.

# 10
  • Мнения: 885
дават го всеки ден от 11 и 17 4аса по холмарк.тес роди моми4енце,а ник е оцелял от катастрофата.
Това исках да знам ,че много ми беше мъчно за нея.Благодаря ти.

# 11
  • Мнения: 939
По GTV дават стари серии - още сестрата на Тес не е умряла.

Междувременно, освен, че Ник е жив, оказа се, че Джуди е сестра на Тес. Последния път като са излъчвали цялата поредица, завърши със сватба между Стиви и Алекс, а италианката (не й помня името) и ветеринаря се събират и напускат имението, за да живеят някъде другаде. Това са ми спомените, ама предполагам, че сега ще дадат поне още някоя нова серийка.

# 12
  • Мнения: X
И ето тук можеш да си изтеглиш сериите от седми сезон (който излиза в момента), а тук - да прочетеш резюмета на сериите от всички сезони.

# 13
  • Мнения: 885
Благодаря.Ще почерпя. Grinning beer3 Popcorn

# 14
  • Мнения: 410
Одавна чакам някой да пусне тема за този сериал,това е любимото ми сериалче,изгледала съм всички сезони и всички серий Peace Ама що не пуснах аз тема newsm78 ,мислех че никой не го гледа.
В момента по Холмарк,дават 6 сезон,знам че има и 7 и Magrat ни е усведомила от къде може да си ги свалим,ще го направя,защото много харесвам филмчето.
Всичко което сте изписали момичета е така,само че накрая на 6 сезон Сив и Алекс,не се женят,а "италианката" и ветеринарчето тръгват за Африка,където той е поканен да работи.
Надявам се си сваля новият сезон и да го гледам.

Общи условия

Активация на акаунт