Проследяване на бременност в Павлово и Овча купел по ЗК

  • 825
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Записах се в Евроклиник, но съм ужасно разочарована от отношението, от това, че ми казаха  как по-важните изследвания Васерман, Хепатит, Спин се полагат чак преди раждане, даже съм била изпуснала 1-вия видеозон.
Искам да си сменя наблюдаващия лекар, но с кого?
Препоръчайте ми добър гинеколог за проследяване в Овча купел или Павлово.
Благодаря!

# 1
Това, което са ти казали е пълна лъжа! Васерман, хепатит и СПИН се полагат в началото на бременността, а ехографиите са на брой и може да се пуснат и по-къно. А що се касае до Еврокриник те са един голям сапунен мехур и единствената им цел е да вземат някой лев, но без да свършат работа. Или ще работиш с ЗК и ще вършиш работа за малко пари или просто не я признаваш касата и толкава. Ти не можеш ли да пътуваш малко, около красно село има много медицински центрове, все някой ще е читав. И още нещо Васермана се оказа, че почти никой не го работи по каса- дори големите лаборатории като цибалаб. Аз след доста обиколки намерих че в Лора на Позитано 10 на 6 етаж го правят по каса това е важно като ти дадат талоните за изследване. Успех!

# 2
Абе тея в т.нар. Евроклиник не се ли научиха на отношение, нещо им се губи еврото  Sad Льонеберя само не разбрах намери ли си подходящо място за да следиш нещата?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт