Някой нещо за д-р Анна Атанасова от "Майчин дом"Варна

  • 23 723
  • 30
  •   1
Отговори
Здравейте,страшно съм объркана по отношение на акушер-гинеколог и не се доверявам лесно, тъй като съм патила вече.И незнам Confused за следваща бременност искам да съм сигурна и съм се насочила към Д-р Атанасова.Някой поне една мила думааа..... Tired?????

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 12:37 от elvna

# 1
  • Мнения: 285
Какво те накара да избереш точно тази лекарка? Аз не бих ходила при нея на консултация.

# 2
Нищо конкретно, просто ми хареса излъчването /мила/ пък и съм чула оттук оттам...Ами кой би ми препоръчала?Защото вече се побърквам от различни мнения. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 285
ох,.....знам какво е.....и аз се чудя при кого сега да ходя. НО...за д-р Танев само хубави неща съм чувала и мисля че едва ли ще сбъркаш ако тръгнеш при него. Аз научих за него малко преди да родя...иначе може би към него шях да се насоча. Успех!!!

# 4
Да,аз имах честа да се запозная с д-р Танев и наистина е много внимателен, грижовен и смятам 4е си на правилна посока.Но на мен не ми хареса отношението на сестрите и самата обстановка в АГ и затова предпочитам "Майчин дом"

# 5
ох,.....знам какво е.....и аз се чудя при кого сега да ходя. НО...за д-р Танев само хубави неща съм чувала и мисля че едва ли ще сбъркаш ако тръгнеш при него. Аз научих за него малко преди да родя...иначе може би към него шях да се насоча. Успех!!!

# 6
# 7
  • Варна
  • Мнения: 773
Бях решила да ходя при нея на консултация по простата причина, че живея близо до Майчин дом. Още в началото ме попита дали смятам да раждам там, а аз не бях решила още, та тя каза така: - Ако смяташ да не раждаш тук, решила съм си за себе си да не водя никакви консултации. Блъснах и вратата и излязох. Съседката ми също се беше записала при нея. През цялата бременност никаква заинтересованост, а тя беше с много високо кръвно, подути крака, чувстваше се зле,но според нея всичко било нормално. Приеха я по спешност /естествено не в Майчин дом/ за операция. Лекарката при която ражда се ужасила и попитала дали изобщо някой и е наблюдавал бременността. Секциото беше много тежко. Момиченцето тежеше едва 2050кг а според великата лекарка трябва да е 3 600кг. С много мъки успяха да се възстановят и двете. Това е, но решението си е твое.

# 8
  • Мнения: 285
Да, аз пак ще се намеся....не мога да се стърпя....Нямам добри впечатления от нея меко казано.Според мен не е добър специалист!!!

# 9
Мила, писах и за тази докторка в темата за Майчин дом - Варна, прочети ако те интересува.
Но, за да затвърдя мнението си с две думи- ако трябва да родя при Анна Атанасова или при Наталия Юдова -
предпочитам да родя сама в плевня.
Пази се и ако си решила да е Майчин дом премисли добре и събери много мнения.

# 10
Здравейте ,бихте ли ми препоръчали някои гинеколог във Варна ,но държа да бъде жена Simple Smile

# 11
  • Мнения: 18
е, аз след толкова четене на форуми и изчакване, за да не сбъркам с избора на лекар за ЖК, накрая реших- МД ще е! Това хубаво, но като се обадих и питах кои лекари работят със здравна каса, момичето отсреща ми изстреля няколо имена, и единственото познато ми беше Анна Атанасова и веднага си спомних, че бях прочела нещо положително за нея и си записах час доволна и предоволна, а сега като ви чета... Някой може ли да ми препоръча лекар/ка от МД, работещ/а със ЗК? Много ви благодаря!  Hug

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 871
е, аз след толкова четене на форуми и изчакване, за да не сбъркам с избора на лекар за ЖК, накрая реших- МД ще е! Това хубаво, но като се обадих и питах кои лекари работят със здравна каса, момичето отсреща ми изстреля няколо имена, и единственото познато ми беше Анна Атанасова и веднага си спомних, че бях прочела нещо положително за нея и си записах час доволна и предоволна, а сега като ви чета... Някой може ли да ми препоръча лекар/ка от МД, работещ/а със ЗК? Много ви благодаря!  Hug
Аз ходих по ЗК при д-р Евгения Георгиева. Доволна съм  Peace

# 13
  • Мнения: 529
 Мина вече година от секциото ми при д-р Анна Атанасова, слава богу имам здраво бебче. Операцията мина добре. Е, спиналната не ме хвана и ми сложиха пълна упойка, но това е друг въпрос. Сега говорим за Д-р Атанасова и мога да кажа, че не съм особено доволна от нея. Две седмици преди плановото секцио, едва доловимо ми потекоха водите, обадих й се и тя каза да отида в болницата, ако потекат по-силно. Останах си в къщи, но на другия ден отново се притесних. Когато й се обадих, тя каза, че снощи е била нощна да съм отишла, днес почивала. На 3 -я ден вече силно притеснена отидох на преглед и се оказа, че почти не са останали околоплодни води. Същия ден ми направи секциото, но беше станала инфекция и ми биха антибиотици мускулно (след 3-път  една сестра се учуди защо ме мъчат и започнаха венозно). Десетина дни след като ме изписаха се поду и зачерви мястото около операцията, та се наложи с една игла докторката да направи дупчица и да изтече насъбралата се течност.
 Не помня в кой момент конецът се е развързал от едната страна и почти сам си излезе. Когато отидох на контролен преглед, ми поиска направлението. Не знаех че трябва да взема направление за това, а тя ми вика ти нали идва да ти махам конеца  Joy , сега вече трябва да платиш. 
 Май дълго стана въпреки съкратения разказ. Все си казвам, че може и аз да съм си виновна, та ... питайте и разпитвайте докторите, не ги оставяйте да мислят наум.
 Последното е по повод  темата за Майчин дом.

# 14
Благодаря Ви много, това ми беше достатъчно да реша за себе си.Искено се надявам всичко да е наред, пожелавам го на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт