свеки е зла, мъжа ми- мързел, нямаме пари, зълвата ме мрази

  • 3 546
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Освен това, най-добрата ми приятелка спа с брат ми и го разведе, Чичо ми си хвана любовница и сифилис,  искам второ дете, обаче само съседа е навит да ми го направи, свекъра ми носи тайно бельото и изяжда вафлите на детето, детето пък има проблем в училище, защото учителката е простачка и хич не го разбира....

Само погледнете последните три страници във ДиС.

Анонимните сапунки са повече от нормалните теми.

Доскоро си мислех, че по-лесно е да споделиш на непознати/съфорумки/ отколкто на познати. И че да чуеш една-две добри думи си е лекарство.

Обаче това се превръща в епидемия.

Моля, вземете се в ръце. Имате глави и сърца, мислете и действайте.  Не че не се забавлявам- този подфорум успешно ми замества телевизията, пък и се развива в реално време. Обаче почвам да се притеснявам. За анонимните моми де.

С най добри чувства, Ели.

# 1
  • Мнения: 3 715
Ама те са се взели в ръце - ето, самодоволяват се.

# 2
  • Мнения: 742
Ама те са се взели в ръце - ето, самодоволяват се.

 Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 841
Не че не се забавлявам- този подфорум успешно ми замества телевизията, пък и се развива в реално време

И аз, и аз...

 newsm20

# 4
  • Мнения: X
 Това, че на някои от нас не се е случвало никое от изброените неща, не значи, че не се случва и на никой друг..... Понякога ме е яд, че анонимно се пускат темите, но откакто чета и пиша във форумите -близо 3 години, само веднъж или 2 пъти съм се съмнявала в достоверността на някои теми ( изключвам тези , които са си директен базик), а такива които са уж на сериозно. Истината е, че има много шантави хора, толкова различни и лоши, че дори когато са от някое чуждо обкръжение, не ни се вярва. Не мисля, че това не са " нормални теми" или пък са сапунки, само защото са анонимни. Това са нещата от живота. Ако пък тези теми ги нямаше, тук щеше да се обсъждат вечните 2 въпроса- " какво ви кара да изневерите" и " мъжа ми си има любовница и неиска да правим секс".
 Чесно казано поговорката че е най-лесно да се учим от чуждите грешки е много правилна и тези разговори тук  са ми много интересни и...поучителни дори до някъде.....Но никога не съм си мислела, че..на мен неможе да ми се случи. Може нещо много по-срамно от това чичо ми да хване сифилис да ме сполети.....
 С една дума, не се подигравайте на чуждото нещастие, колкото и в смехотворна форма да ви изглежда. И не потвърждавайте поговорката :" на чужд гръб и 100 тояги са малко"
П.П. Повтарям, че изключвам наистина глупавите теми с цел :' да мине малко време".

# 5
  • Мнения: 212
Забрави за секса - всяка втора тема е за него и все не стига брей  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 25 551
А учителката, освен простачка, е и татуирана!  Crazy
Упс, това беше от друг форум!  ooooh!

# 7
  • Мнения: 448
Има известна доза истина в думите ти,но според има и хора,на които се случват тези неща!Явно да споделят анонимно за тях е най-удачният вариант-някак си по-безболезнено и по-безопасно(ако това да те познае някой е опасност де).Предполагам,че това е и една от целите на този подфорум-да се поиска съвет по тези въпроси или просто да споделиш,за да ти олекне!
П.П. Не съм сигурна,но ако на мен ми се случи нещо подобно(да пази Господ),сигурно и аз ще пиша анонимно!

# 8
  • Мнения: 4 841
Забавно и смешно ми е не защото съм "застрахована", а защото е нелепа цялата постановка на нещата. Мълчиш, мълчиш, търпиш, търпиш, пък накрая седнеш и се "изОкаш" ама не пред когото трябва, а пред форума... Е извинявайте, ама обикновено става дума за проблеми, "зряли", така да се каже, с години. Пет години търпиш мъжа си, изведнъж вземе, че ти писне, въпреки, че той "винаги си е бил такъв"... Че защо се ожени, бе мацка? Защото искаше да го промениш? Даааа, ама и от променени мъже се оплакват - един се захлупил, друг се отхлупил... Един иска прекалено много секс, друг не иска въобще...

Няма диалог. Няма общуване. Няма коректни и директни взаимоотношения.
Е, ако не си помогнеш сам, няма кой да ти помогне. Да не говорим, че 99% от "питащите" дори не искат помощ - след като прочетат 265 мнения "Ооооу, миличката!" или "Леле, как го търпиш тоя мръсник" , преизпълнени със задоволство отиват да си търпят въпросния "мръсник"...

Е това е смешното и жалкото - преливането от пусто в празно, превръщането на малки проблемчета в непреодолими пропасти, преувеличаването на собствените ни дела и омаловажаването на другите около нас...

Иначе всички имаме проблеми. Може би дори в пъти по-сериозни. Ама си ги решаваме.

# 9
  • Мнения: 3 500
 newsm65
Така написано и обобщено наистина е за смях. smile3521

# 10
  • Мнения: 639
Ох,олекна ми Laughing!
Помислих,че сериозно говориш hahaha.

# 11
  • Мнения: 668
Забавно и смешно ми е не защото съм "застрахована", а защото е нелепа цялата постановка на нещата. Мълчиш, мълчиш, търпиш, търпиш, пък накрая седнеш и се "изОкаш" ама не пред когото трябва, а пред форума... Е извинявайте, ама обикновено става дума за проблеми, "зряли", така да се каже, с години. Пет години търпиш мъжа си, изведнъж вземе, че ти писне, въпреки, че той "винаги си е бил такъв"... Че защо се ожени, бе мацка? Защото искаше да го промениш? Даааа, ама и от променени мъже се оплакват - един се захлупил, друг се отхлупил... Един иска прекалено много секс, друг не иска въобще...

Няма диалог. Няма общуване. Няма коректни и директни взаимоотношения.
Е, ако не си помогнеш сам, няма кой да ти помогне
. Да не говорим, че 99% от "питащите" дори не искат помощ - след като прочетат 265 мнения "Ооооу, миличката!" или "Леле, как го търпиш тоя мръсник" , преизпълнени със задоволство отиват да си търпят въпросния "мръсник"...

Е това е смешното и жалкото - преливането от пусто в празно, превръщането на малки проблемчета в непреодолими пропасти, преувеличаването на собствените ни дела и омаловажаването на другите около нас...

Иначе всички имаме проблеми. Може би дори в пъти по-сериозни. Ама си ги решаваме.

 Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 102
Забавно и смешно ми е не защото съм "застрахована", а защото е нелепа цялата постановка на нещата. Мълчиш, мълчиш, търпиш, търпиш, пък накрая седнеш и се "изОкаш" ама не пред когото трябва, а пред форума... Е извинявайте, ама обикновено става дума за проблеми, "зряли", така да се каже, с години. Пет години търпиш мъжа си, изведнъж вземе, че ти писне, въпреки, че той "винаги си е бил такъв"... Че защо се ожени, бе мацка? Защото искаше да го промениш? Даааа, ама и от променени мъже се оплакват - един се захлупил, друг се отхлупил... Един иска прекалено много секс, друг не иска въобще...

Няма диалог. Няма общуване. Няма коректни и директни взаимоотношения.
Е, ако не си помогнеш сам, няма кой да ти помогне. Да не говорим, че 99% от "питащите" дори не искат помощ - след като прочетат 265 мнения "Ооооу, миличката!" или "Леле, как го търпиш тоя мръсник" , преизпълнени със задоволство отиват да си търпят въпросния "мръсник"...

Е това е смешното и жалкото - преливането от пусто в празно, превръщането на малки проблемчета в непреодолими пропасти, преувеличаването на собствените ни дела и омаловажаването на другите около нас...

Иначе всички имаме проблеми. Може би дори в пъти по-сериозни. Ама си ги решаваме.
newsm10

# 13
  • Мнения: 25 551
Някои просто бъркат споделянето и търсенето на съвет с размахване на посраните си гащи.
Ми някои сме гнусливи, пък!  Sick Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 817
Мила Ели,
целият свят е сцена и всички хора сме актьори!!!
Брат ти, щом е разведен и си има гадже, няма да го мислим! Чичо ти да иде с любимата на доктор и те са оправени! Обаче ти и свекъра ти ме притеснявате!!!
Според мен ти трябва да решиш дали искаш да си с мъжа ти или със съседа и от кого искаш дете!
А свекър ти е дърт чикиджия! Tired

Общи условия

Активация на акаунт