Напълняхте ли след стимулацията?

  • 8 124
  • 20
  •   1
Отговори
  • на Север
  • Мнения: 503
Здарвейте,
пиша ви по повод притесненията на моя приятелка, на която са правили стимулация за инвитро.
От тогава са минали вече 8 месеца, а тя неможе да отслабне( след стимулацията е качила 7-8 килограма).
Възможно ли е това да е причината, при все всичките й неуспешни опити за диети?
Предварително Ви благодаря   bouquet
Желая на всички пишещи в този форум скоро да гушкат здрави бебенца   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 209
Според мен си е до структура, при всеки е различно.

При мен не съм забелязала да има такъв ефект стимулацията, като имаш предвид, че до сега най-силната ми стимулация е била с меногон. Но мисля, че аз не съм критерий за напълняване, защото и по време на бременността не качих много килограми. Но като се замислиш в крайна сметка нали стимулацията са само хормони, няма начин да не повлияят на килограмите...

Успех на приятелката ти  Praynig

# 2
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз също след първия си опит качих няколко килца, но лека полека ги свалям. Няма как, както се казва целта оправдава средствата, но все пак е и до структура, защото имаше момичета които отслабнаха по време на процедурата. Shocked

# 3
  • Мнения: 1 950
Индивидуално е.
По време на стимулацията не напълнях, а тя си беше сериозна 19 Гонала и 26 Меногона, после обаче си напълнях, верно, че се случи и зимния сезон когато обикновено си качвам. Ами имам в повече 10 кг, мислех че като всяко лято ще отслабна, но този път не ми се отдаде, неще и неще, диети, дори пих и лекарства. Явно при мен си е от стимулацията, въпреки че хормоните са ми идеални.
За сега съм решила да не се тормозя, ще имам още стимулации, после се надявам да бременея, ще му мисля като родя Wink

# 4
  • Мнения: 1 612
И аз качих килца (5кг). После ми трябваше доста време да ги сваля, но няма как.

# 5
  • Мнения: 290
Аз сложих 3-4кг и досега си стоят  Twisted Evil

# 6
  • до морето
  • Мнения: 494
 И аз напълнях с 3 кг и то след като мина целия цикъл на инсиминацията. Стимулираха ме с Клостил и Меногон. Качих килограмите изведнъж за около две седмици. Това беше в цикъла май - юни и още не мога да се възстановя.

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

# 8
  • на Север
  • Мнения: 503
Благодаря на всички отговорили в темата Simple Smile

Успех на приятелката ти  Praynig

Приятелката ми си има две дечица, тя дари яйцеклетките на тяхно близко семейство. Wink
За съжаление и двата опита бяха безуспешни Sad

Ще се радвам да чуя и други мнения  Hug

# 9
  • на Север
  • Мнения: 503
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

Да не би аз нещо да греша Rolling Eyes  Ня нея й поставяха йнжекции, за да може да се отделят повече яйцеклетки и след това да ги вземат. Нали това е всъщност стимулацията? Rolling Eyes

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

Да не би аз нещо да греша Rolling Eyes  Ня нея й поставяха йнжекции, за да може да се отделят повече яйцеклетки и след това да ги вземат. Нали това е всъщност стимулацията? Rolling Eyes
точно така, но
няма значение дали са инжекции или са хапчета Simple Smile

# 11
  • на Север
  • Мнения: 503
Аз също качих 8 килограма, но от клостилбегит. С него ме стимулираха за инсеминации.
От стимулацията за ин витро не съм качила нито 1 килограм

А след това всъзстанови ли си килограмите?

# 12
  • Мнения: 902
При първата стимулация април 2006 качих 5 кг след месец-два. Никога не съм мърдала с повече от 1-2 кг нагоре-надолу. Не можах да ги сваля една година.
При третата стимулация отслабнах, но при нея забременях и незнам, дали това няма връзка.
Кажи на приятелката ти, че най-вероятно ще си върне бързо старата форма.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз качих окол 5 - 6 кг /стимулацията ми беше силна - с гонал и мерионал/. Но съм склонна да мисля, че напълняването ми се дължи по-скоро  на нерви, отколкото на лекарствата.
При приемът на клостил също качвах. Общо от 3-те ми стимулации качих около 10-тина кг, които не свалих, но вината си е в мен.

# 14
  • Мнения: 2 422
Индивидуално е.
За сега съм решила да не се тормозя, ще имам  стимулации, после се надявам да бременея, ще му мисля като родя Wink

Така е Grinning Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт