Вдигате ли на мъжа си...

  • 7 222
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
...телефона ,когато той е например в банята?
 Аз по никой начин не се чуствам длъжна да го правя. Crossing Arms
Обаче мъжът ми е на друго мнение.Не мога да го накарам да разбере, че за мен това е най-малкото нелогично.

Вие?

# 1
  • Мнения: 5 478
Е, аз не съм женена, но не намирам за нормално да му вдигам телефона... Нито пък бих се съгласила той да вдига моя, когато звъни...

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 173
Зависи кой звъни Mr. Green
Само, ако е по работа и непознат номер, не вдигам Simple Smile

# 3
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ако ми е кеф го вдигам.

# 4
  • Мнения: 410
GSM-а за мен влиза в личното пространство на човек,кой ме търси и на кого се обаждам си е моя работа,така се отнасям и към телефона на мАжо.
Е,ако изрично ме е помолил да го вдигна,го правя иначе,не Naughty

# 5
  • Мнения: 678
Вдигам го. И други неща му вдигам  Wink Мръсните чорапи от пода примерно  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 521
Да, той също вдига моя, нямаме чак толкова лични разговори, че да се налага пълем монопол на телефоните Peace.

# 7
  • Мнения: X

Е,ако изрично ме е помолил да го вдигна,го правя иначе,не Naughty

Абе и при нас е така.Но според него аз трябва да го правя по дифолт.
Да, той също вдига моя, нямаме чак толкова лични разговори, че да се налага пълем монопол на телефоните Peace.

И ние нямаме. Но ако го търсят клиенти, аз например не мога да им обясня каквото ги интересува.
И кво да им кажа:" Ъъъъ, в банята е"

# 8
  • Мнения: 4 111
Не, както и няма да ми е приятно той да вдингне моя. Не се е случвало и не мисля, че ще се случи. Дори да видя, че го търси майка му, пак ще го оставя да си звъни.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 336
Рядко. Повечето пъти пропускам. А и докато стана те вече са спрели да звънят.

# 10
  • Мнения: 1 207
Категорично не.Постоянно му звънят по работа,каква ми е работата да му го  вдигам.И той с моя не се занимава

# 11
  • Мнения: 3 423
Никога. Уважавам му личния живот.

# 12
  • Мнения: 3 447
Мобилният телефон е лично пространство. Не вдигам, дори да виждам, че го търси общ познат. Ако е искал да чуе него или мен, щеше да звънне на домашния.

# 13
  • Мнения: 46 493
Естествено, че вдигам мобилния, същото е като стационарния, разлика не виждам  newsm78

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 85
Не ми е мъж , но живеем заедно .Вдигам телефона ако познавам човека , който му звъни (приятели , колеги и т.н.) на други не вдигам или го питам дали да вдигна .А ако е в банята му го нося ако иска да говори  Peace

Общи условия

Активация на акаунт