Ползвал ли е някой от тази добавка?

  • 880
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 152
Здравейте маминки  Simple Smile
Новичка съм във форума и тепърва се ориентирам, затова ме извинете ако нещо пообъркам  Wink.
И аз се боря от доста време с излишните си килограми- качвам, свалям... ooooh!
Въпросът ми е за една  добавка (май така го водят), за която чух наскоро - NOPALIN.
Изчетох всичко, което пише в интернет за нопалина, но ми се ще и някой, който го е пил да сподели. Позната аптекарка ми каза, че има клиентка, която го пие редовно и е свалила доста килограми.  newsm78
Ще се радвам ако някой сподели повече впечатления от действието на този продукт.

Хубав ден на всички и успех   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 678
Нямам познати които да я пият,знам само че е кактус  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 479
Добавката е  NOPASLIM и съм я ползувала, но нямаше почти никакъв ефект!

# 3
  • Мнения: 1 531
аз пия Beta3 Sbelt и сама можеш да видиш от лентичката ми колко съм свалила. а за този кактус знам, че намалява абсорбцията на мазнините и има леко отводняващ ефект. дали подтиска апетита - не зная.

# 4
  • Мнения: 1 092
аз пия Beta3 Sbelt и сама можеш да видиш от лентичката ми колко съм свалила. а за този кактус знам, че намалява абсорбцията на мазнините и има леко отводняващ ефект. дали подтиска апетита - не зная.
за какъв период от време става въпрос newsm78

# 5
  • Мнения: 916
аз пия Beta3 Sbelt и сама можеш да видиш от лентичката ми колко съм свалила. а за този кактус знам, че намалява абсорбцията на мазнините и има леко отводняващ ефект. дали подтиска апетита - не зная.


Ами като го спреш...дали няма да има обратен ефект? #Crazy

# 6
  • Мнения: 1 152
Sunbeam, резултатът, който си постигнала е наистина впечатляващ  newsm10 smile3501 smile3501
Не съм чувала нищо за Beta3 Sbelt, затова сподели повечко информация,моля те. За колко време свали тези килограми? Спазваше ли някакъв допълнителен режим?  newsm44
Знам че всичко става с много воля и търпение, ама моите вече започнаха да се изчерпват. След раждането качих 15 килограма, а отпреди това си имах още 5-6 ненужни Weary. Диети, плуване- какво ли не опитвах-тц, не се получава това, което искам  newsm12 Затова сега съм решила да опитам и с някакви добавки или медикаменти.

  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 531
Sunbeam, резултатът, който си постигнала е наистина впечатляващ  newsm10 smile3501 smile3501
Не съм чувала нищо за Beta3 Sbelt, затова сподели повечко информация,моля те. За колко време свали тези килограми? Спазваше ли някакъв допълнителен режим?  newsm44
Знам че всичко става с много воля и търпение, ама моите вече започнаха да се изчерпват. След раждането качих 15 килограма, а отпреди това си имах още 5-6 ненужни Weary. Диети, плуване- какво ли не опитвах-тц, не се получава това, което искам  newsm12 Затова сега съм решила да опитам и с някакви добавки или медикаменти.

  bouquet

за шест месеца. пих я в началото, докато тръгне отслабването и после в периодите, в които спирах да отслабвам я пиех много стриктно, за да поразбутам нещата и така. от една седмица пак съм много стриктна, защото заковах на тия кг и май скоро няма да има мърдане. отчитам се при рицарките, така че ако сте любопитни можете да видите там. там пиша и какво точно пия и на какъв режим съм. основно пазя режим с пет хранения.

# 8
  • Мнения: 1 531
аз пия Beta3 Sbelt и сама можеш да видиш от лентичката ми колко съм свалила. а за този кактус знам, че намалява абсорбцията на мазнините и има леко отводняващ ефект. дали подтиска апетита - не зная.


Ами като го спреш...дали няма да има обратен ефект? #Crazy


В периодите, в които съм го спирала не е имало обратен ефект. Дори бих казала, че когато ми е съвпадало да го пия преди цикъл не съм имала такова подуване и болки в гърдите и задържане на течности, както обичайно.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 501
Sunbeam би ли ми казала каква е цената на Beta3 Sbelt и от аптеката ли го купуваш.Ако е на приемлива цена мисля да го пробвам ,защото и аз имам да свалям много и в момента сам в период на задържане.
Мерси  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 531
скъпичка е добавката, но поне знам, че мога да разчитам на нея в тия периоди. не ми се експериментира вече с хиляда глупости, а и ми се разбива стомаха, защото някои имат много лаксативен ефект. да не говорим, че не можеш да тръгнеш спокойно по улицата или нанякъде. написах ти на лични на мен колко ми излиза. но така или иначе съм се хванала на хорото и ще го играя, това е положението.

# 11
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Може ли и на мен инфо за цената моля? smile3525.
Цял месец не съм мръднала и с грам.  Wink

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 17:17 от Тиси/tcm

Общи условия

Активация на акаунт