Бръчка!!!

  • 9 380
  • 53
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Това е - аз съм в стрес! И потрес! На почти 27 години (без 2 1/2 месеца) имам първа бръчка. Край устата. Не я ща. #Puppy dog

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз имам 2, защото много се смея
пии повече вода, може кожата ти да има липса на вода

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз имам по няколко страни на очите. Пачи крак.#Puppy dog

Пак от смях.
Ще стана темерут ! Imp

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Какъв смях, да не би 27 години почти да не съм се смяла... бахмааму, много съм разстроена, честно...никога не съм мислила, че такива тривиални неща, като една бръчка, или остаряването изобщо ще ме тревожат.
А вода уж пия...сега какво, да спра да се смея ли? И накриво ли се смея, щом имам само от едната страна?

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хахаха....
Около устата и аз имам от смях, но по-гадното е, че наскоро забелязах и около очите едни ситни, ситни, ама ги видях, ужас. Е, аз минах 30-те  Sad  , минах вече и на кремове против бръчки  Confused

# 5
  • Мнения: 3 200
Цитат на: boo
Какъв смях, да не би 27 години почти да не съм се смяла... бахмааму, много съм разстроена, честно...никога не съм мислила, че такива тривиални неща, като една бръчка, или остаряването изобщо ще ме тревожат.
А вода уж пия...сега какво, да спра да се смея ли? И накриво ли се смея, щом имам само от едната страна?


Изпитана бабина рецепта - с леко повкиснало кисело мляко мажеш лицето преди лягане и като изсъхне го отмиваш от кожата. Не че ще изчезне, но ще забави появяването на нови.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Значи - изпитана рецепта: мажеш си лицето с кисело мляко,косата - с чесън, на очите - по едно кръгче краставица,изпиваш една чаша вода, сдъвкваш малко копър - и ей ти таратор Laughing  Laughing  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 616
boo, не се паникьосвай! Това може би са мимически бръчки- аз имам такива по челото (непрекъснато го бърча) и малко около очите. Опитай с някакъв крем против бръчки- ама да е съобразен с възрастта ти. Освен това- видях снимките ти от последната пловдивска среща- изглеждаш като ученичка, нямаш основания да се оплакваш! Simple Smile Поздрави!

# 8
  • Мнения: 4 212
Бу, добре дошла в клуба "Не щаааа".
След 25 год. възраст малко по малко се трупат бръ4ките, ама сега няма да спрем да се смеем де.Да не би да искаш като стнаеш на 40 да изглеждаш като на 20? А? Mr. Green
Споко, мажи се с хидратантни кремове, така ще си ли4ат пак годините, но и ще си ли4и 4е се поддържаш Flutter

# 9
  • Мнения: 9 063
А аз какво да кажа,като вече толкова години си разтягам кожата около очите,щото нося лещи...и това по два пъти на ден...а съм само на 22  33uu какво ли ще е като стигна 30-те...е,да сме живи и здрави,със или без бръчки  animal085

# 10
  • Мнения: 3 200
Цитат на: belinda
Значи - изпитана рецепта: мажеш си лицето с кисело мляко,косата - с чесън, на очите - по едно кръгче краставица,изпиваш една чаша вода, сдъвкваш малко копър - и ей ти таратор Laughing  Laughing  Laughing


Ама аз за млякото сериозно го казвам, майтапа на страна

# 11
  • Мнения: 2 567
Цитат на: Teya
Да не би да искаш като стнаеш на 40 да изглеждаш като на 20? А? Mr. Green

Бръчките са част от чара на една жена.

# 12
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Teya
Да не би да искаш като стнаеш на 40 да изглеждаш като на 20? А? Mr. Green


Мда, аз така искам

# 13
  • Мнения: 3 562
светът е отцелял, защото се е смял
 smile3521  smile3521  smile3521  smile3532
споко newsm10

# 14
  • Мнения: X
И аз имам пачи крак. #Silly   То така и така ще се сбабичосаме,  newsm27 поне да се похилим  Mr. Green  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт