Отново блъснати майка с дете

  • 860
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 116
Пиян блъсна майка с количка на пешеходна пътека в Благоевград
news.bg

Пиян блъсна майка с количка на пешеходна пътека в Благоевград, информираха от пресцентъра на МВР.

Инциденът станал снощи, към 19.25 часа на ул. "Вл.Черноземски", близо до РПУ.

Правоспособният С.Б. (42 г.) от Благоевград, с несъобразена скорост шофирал "ВАЗ 2104" и блъснал пресичащата на пешеходна пътека майка с едногодишното й бебе в количката.

От удара детето е пострадало с охлузвания и хематом в главата. То е прегледано в ЦСМП, няма опасност за живота му.

При извършената алкохолна проба дрегерът отчел концентрация 1.72 промила. Пияният шофьор е изпратен за кръвна проба за алкохол.

Шофьорът С.Б. е задържан в РПУ. По случая е образувано полицейско дознание.



Момичета и на този ще му се размине сигурно  Sick Чудя се дали не можем да направим нещо по въпроса за движението, паркирането по тротоарите Sad Дружен протест, знам ли и аз  newsm78

Косите ми се изправят като видя такова заглавие вече, добре че и майката и детето са се разминали са добре  Praynig

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Освен по-строги мерки и спазване на закона не виждам какво друго може да се направи.
Добре, че майката и детето не са пострадали по-тежко.

# 2
  • Мнения: 3 116
Рени ами закон си има, мерки има, но никой не го е еня Sad

Не съм чула за осъден заради блъснат човек  ooooh!

# 3
  • Мнения: 2 673
изрод! да пукне дано!

# 4
  • Мнения: 2 401
Санкциите по новия закон продължават да бъдат смешни, въпреки това някои управници изреваха колко били строги.  Четох статистика според която след приемането на новия закон катастрофите са се увеличили 15%, ранените с 14%, убитите с  21%.
Но тук закона, какъвто и да е нищо не значи, трябва друго да се предприеме.

# 5
  • Мнения: 173
Много се дразня от това, че полицаите глобяват за несложени колани, но не застанат на една пешеходна пътека да спират и глобяват.

Една масова полицейска проверка в цяла България за един месец ще научи шофьорите да спират както ни хаучиха да си слагаме колани.

Миналата седмица ме пуска един човек да мина на пешеходната пътека, и тъкмо излизах извън заслона, който ми правеше се разсвири да спра. Някакъв простак го вижда, че е спрял и тръгва да го изпреварва отдясно. Щеше да ме помете и в новините да има следното заглавие; "Бременна в девети месец блъсната от луд"

Както спират на червени светофари, така да спират и на пешеходни пътеки.

# 6
  • Мнения: 2 178
изрод! да пукне дано!
Не те ли е страх да кълнеш? Грехота е и тия думи се връщат.  Tired

# 7
  • Мнения: 3 521
Ужас. Добре, че не е пострадала жената и детенцето Praynig. Тоя галфон, дето е карал пиян заслужава да му треснат една солена глоба, която да си я плаща доживот и да го изпратят за 2/3 години да поработи в тухлопроизводството...а бе по тия улици човек трябва да се прекръсти първо и тогава да пресича ooooh!.

# 8
  • Мнения: 3 622
Май нищо не ги спира пияните шофьори  Sad  Може би всеки си мисли че е пил малко и се качва да кара, че точно на него не може да му се случи такова нещо, но уви та става.  Confused 

# 9
  • Мнения: 229
Ужас Cry Затова ме е страх да пресичам с детето ако няма светофар. Предпочитам да повървя 300м. по-нататък до светофара и така... Няма оправия #2gunfire

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Ужас. Добре, че не е пострадала жената и детенцето Praynig.
Как да не са пострадали?
Детето е с хематом в главата.
Дано няма мозъчна травма!

# 11
  • Мнения: 619
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За такива меко казано ПРОСТАЦИ и смъртна присъда е малко  #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами аз предложих в темата за коланите, на пияните да им отнемат  возилата, конфискация в полза на децата, нуждаещи се от операции, инвалиди и тем подобни, ама глас в пустиня, нали някой от форума ще пострада и ще остане без луксозния си мобил!пък тоя с лади4ката на селскостопанска бригада и да върти по селските  друми!

Общи условия

Активация на акаунт