Моля спешно за съвет!!!

  • 1 263
  • 8
  •   1
Отговори
  Имам непрекъснато къркорене на стомаха,което е най-силно изразено сутрин и през нощта.Ходих на лекар,който ми предписа Еспумизан и Лакторея,но не ми помогнаха.Заминавам на море след 2 седмици с приятеля ми,а ужасно ме е срам от това!Някой да знае за някакви бабини рецепти,които да ме оправят за това време?  Rolling Eyes Благодаря ви предварително!!!  bouquet

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Моят съвет е да не се притесняваш за такива глупости. Това пък, ако съвсем не е нормално, не знам кое друго е.
Предполагам, че имаш силен метаболизъм.
Ама, ако сте гаджета, може ли да се притесняваш от него, че ти къркори стомаха.
За първи път ли ще сте на море заедно?

# 2
  • Мнения: 526
Ако нямаш храносмилателни проблеми,не е болка за умиране.А ако имаш и други стомашни оплаквания освен това,лекувай тях.
То пък остава и заради такова нещо да се стресираш и да си провалиш почивката!Не го мисли толкова...А вечер яж по-лека храна Peace

# 3
За първи път ще ходя на море с него,за първи път ще правя и други неща с него Embarassed и общо взето всичко ще бъде за първи път.Затова много се притеснявам,искам всичко да е както трябва,а това нещо просто ме вбесява.И се дължи по-скоро на притеснение,отколкото на някакви стомашни проблеми.Ще се побъркам!!! Tired

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Като начало спри биричката и изобщо всички газирани...
 ... а също и бобови, зеле и други газообразуващи.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 230
Пикантни храни също  Embarassed

# 6
  • Мнения: 72
Странното е,че това ми се случва постоянно,независимо какво съм яла или пила.Аз не пия нито бира,нито безалкохолни.Газираните напитки ги отказах преди години.Много внимавам какво ям и не приемам храни или напитки,които образуват газове в червата.Именно поради тази причина не знам какво е това и не знам как да го избегна и как да го лекувам.Отдавам го на притеснение,но конкретната причина не ми е ясна. newsm78

# 7
  • Мнения: 1 230
Нередовното хранене също предизвиква този проблем. Направи си свестен хранителен режим като спазваш указанията споменати по-горе. Направи си проба преди морето - нищо не губиш  Peace

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Странното е,че това ми се случва постоянно,независимо какво съм яла или пила.Аз не пия нито бира,нито безалкохолни.Газираните напитки ги отказах преди години.Много внимавам какво ям и не приемам храни или напитки,които образуват газове в червата.Именно поради тази причина не знам какво е това и не знам как да го избегна и как да го лекувам.Отдавам го на притеснение,но конкретната причина не ми е ясна. newsm78

 - Може така да си конструирана - има такива хомеопатични типа с такова къркорене а на някои пък им се надува корема, дори и след малко храна.

Общи условия

Активация на акаунт