Tolkova li e strashno za majete da imat dete?

  • 3 873
  • 37
  •   1
Отговори
Chudia se dali sam edna ot malkoto jeni,koito imat vrazka s maj,koito e kategorichen po vaprosa za dezata-prosto e reshil che tova ne e zanego(bez niakoga dori da e opitval) i izpitva bezumen strah-prichinite : ne obichal deza, niamalo da mu haresa. I tuk vaznikva slednia problem- az sam na 100% obratnoto mnenie-iskam da imam bebe,lubim maj i edin nash si sviat! I kakvo sledva :razdila ili primirenie ot moia strana? Moje bi niakoi niakade ima sashtia problem?

# 1
  • Мнения: 5 468
И ако се случи така, че да забременееш, какво ще направи той?
Има такива хора, дето не обичат деца. Струват им се непосилно бреме. И дори да станат родители /особено мъжете/, идва момента, в който бягат от това. Може пък след време да поиска... ти си го познаваш най-добре. Ама пък децата са голяма радост. Накарай го да го проумее, ако можеш Wink

# 2
Toi pravi vsichko za da ne se sluchvat greshki! Znam, che dezata sa edinstvenoto neshto, za koeto si struva da se jivee.Vsichkite mi priatelki izvednaj se sdobiha s deza i vijdam kakvo e,no .....i raz dialata sashto e obrichane na samota...ta neshtata stavat mnogo slojni i sigurno nikoi ne moje da dade akal....vseki znae za sebe si!

# 3
  • Мнения: 9 901
Не са толкова сложни нещата. Напусни го. Ще го преодолееш и ще срещшнеш друг - много лесно звучи, но в крайна сметка се получава. като го напуснеш, му кажи точно защо го напускаш. Ако наистина те обича и е готов на всичко за теб, ще се замисли за децата. Ако не тръгне след теб - не ти е трябвал точно този мъж.

# 4
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Anonymous
Toi pravi vsichko za da ne se sluchvat greshki!

От колко години сте женени? Казвал ли ти е, защо не иска деца? А като му се тръшнеш, че искаш, какво прави? Той няма право да те лишава от деца. Като станете на 100 години, какво ще правите? Той ще ти е писнал отдавна, ще стоите и ще гледате телевизия ли? Строй го в две редици по красота, моля ти се.

# 5
  • Мнения: 3 569
Бягай далеч докато си млада (не знам на колко години си Simple Smile ). Щом искаш деца, намери си друг мъж... защо трябва да се лишаваш от деца, само защото мъжа ти не иска такива ?!?!

# 6
Ne sme jeneni, no ot  4godini sme zaedno. Prichinite,koito kazva e che  ne obicha dezata, che niamalo da bade uspeshno tova nachinanie i oshte kup neshta svarzano s mnogo ako...,no ne dopuska, che moje da e obratnoto - i pak da e hubavo! Imam mnogo razdiali v jivota si i misleh,che nai-setne sam namerila tova,koeto sam tarsila, no yavno...predstoi nova razdiala.......

# 7
  • Мнения: 265
Много ми е трудно да чета на "патагонски" (латиница)  Sad  Според мен - поизлъжи го че си бременна и ако приеме факта, кажи му че си сбъркала и правете бебе, ако обаче спомене аборт  Hands Fist бенджи от там. Извинявай, че съм толкова директна ама съм си такава  Embarassed Неможеш цял живот да гледаш чуждите бебенца, на тях да се радваш, да искаш и можеш да имаш свое, но да не правите нищо по въпроса. Лично мнение  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Kremy
Според мен - поизлъжи го че си бременна и ако приеме факта, кажи му че си сбъркала и правете бебе, ако обаче спомене аборт  Hands Fist бенджи от там.

  202uu

# 9
  • Мнения: 46 489
Тоя човек или е ненормален или не иска дете от теб. И в двата случая си грабвай багажа и  ............ tiptoe

# 10
  • Мнения: 4 965
Цитат на: тити
Не са толкова сложни нещата. Напусни го. Ще го преодолееш и ще срещшнеш друг - много лесно звучи, но в крайна сметка се получава. като го напуснеш, му кажи точно защо го напускаш. Ако наистина те обича и е готов на всичко за теб, ще се замисли за децата. Ако не тръгне след теб - не ти е трябвал точно този мъж.


И според мен това е решението. Ако пък чак толкова не можеш без него, трябва да направиш избор и доброволно да се лишиш от възможността да имаш деца. Аз обаче не вярвам ако случайно забременееш, въпреки всички предпазни мерки, той да те подкрепи - тогава пак ще трябва да избираш - аборт и този мъж или дете. Щом има нещо във вашата връзка, което не те удовлетворява (т.е. това, че не трябва да имате деца), тази връзка е безсмислена - в противен случай след години ще обвиняваш и него, и себе си (в случай, че ти със сигурност искаш да бъдеш майка), а резултатът ще е отново раздяла - само дето вече може да е твърде късно да започнеш всичко отначало.

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Цитат на: nikol78
Тоя човек или е ненормален или не иска дете от теб. И в двата случая си грабвай багажа и  ............ tiptoe

що бе има доста хора които не искат деца- дори и жени !! познавам 2 такива - гарантирам че са нормални, просто за вси4ко си има някакво логи4но обяснение , я травма ,я бизнес ,я нещо друго .....
 за мъжа- земи го напии и си направете някои наследник . кажи му 4ак в 3-я месец и.. както ти го пиша маи на бразилски сериал по4на да прили4а . аз оба4е ако бяха в твоето положени е и ако исках дете от този мъж щях да седна и да си поговоря с него ... да го напуснеш и баба знае , плюс 4е е лесно да се каже и тудно да се направи . ама аз сигурно щях да го напия (както не пие моя мале мале ко щях да правя )  Wink

# 12
  • Мнения: 5 468
Цитат на: amka
за мъжа- земи го напии и си направете някои наследник . кажи му 4ак в 3-я месец и..

Първо - ако й става лошо първите 3 месеца и повръща, няма как да скрие от него, че е бременна. И второ - каква е гаранцията, че като "го напие" ще забременее и след като му каже в 3-ти месец, каква реакция очакваш от него? Да каже - "Ехеее, колко ми е весело и приятно, че си в 3-ти месец!!!" Ами ако си събере чукалата и изчезне? Щото и тая я има Wink. После ще има милозливи теми тука, коооолко са гадни и безотговорни мъжете.

# 13
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Твърдо поддържам azaf и тити.
Децата са смисълът на живота. За какво са създадени мъжът и жената ако не да създават живот, ако беше обратното, човечеството нямаше да съществува.

# 14
  • Мнения: 1 798
Цитат на: new*
Цитат на: amka
за мъжа- земи го напии и си направете някои наследник . кажи му 4ак в 3-я месец и..

Първо - ако й става лошо първите 3 месеца и повръща, няма как да скрие от него, че е бременна. И второ - каква е гаранцията, че като "го напие" ще забременее и след като му каже в 3-ти месец, каква реакция очакваш от него? Да каже - "Ехеее, колко ми е весело и приятно, че си в 3-ти месец!!!" Ами ако си събере чукалата и изчезне? Щото и тая я има Wink. После ще има милозливи теми тука, коооолко са гадни и безотговорни мъжете.

Напълно съм съгласна с теб  Arrow а  деца се правят със съгласието на двамата иначе е безсмислено.

Общи условия

Активация на акаунт