Добър ендокринолог във Варна???

  • 4 617
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Моля ви кажете ми някой добър ендокринолог -без д-р Таня Ковачева(от нея не сам доволна)!!!.
Проблема ми е следния-след като родих отслабнах(почти възвърнах килограмите си) и след това напълнях (надебелях) за много кратко време без никаква видима причина-25 кг. за 2 месеца(между 
другото сега сам по-дебела отколкото като бях бременна) и реших крайно време е да посетя доктора!И отидох-при въпросната лекарка(бяха ми я препоръчали) та тя ми каза нямала съм достатъчно движение(при положение че не се спирам,а и моята принцеса е малко диваче),1000 пъти ме попита дали ми е редовна менструацията,опипа ме по гушата и ми назначи само изследване за диабет+диета!!!След месец при повторен преглед бях качила още 1 кг. и и казах а тя ми отговори-"Ами много добре"-е питам аз ако ми беше добре дали щях да отида при нея???Изписа ми МЕТФОГАММА  да пия и ме предупреди,че "чудото" няма да стане за 1 месец!"Ела пак след 6 месеца"!!!
Е според вас дали е нормално???
Според моята лична лекарка е на хормонална основа-но сега няма кой да ми даде направление(тъй като ендокриноложката сметна друго)!!!
Моля ви посъветвайте ме какво да направя?И разбира се за някой свестен доктор.
Благодаря ви предварително Laughing 

# 1
  • Мнения: 285
Доц. Христозов......работи в клиника "Сириус", в близост до улицата Знаме на мира. Аз само при него си ходя....преди , по време и след бременността.
Дано ти помогне!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
И аз доц. Христозов ще ти препоръчам, но не работи с касата до колкото знам и ще трябва да си  платиш прегледа и изсладването на хормоните.
Друг лекар от който съм доволна е д-р Олга Кирякова. Тя работи със здравна каса и преглежда във Военна болница два пъти седмично. Вторник и сряда след 14 ч, до колкото си спомням.

# 3
  • Мнения: 10
Благодаря ви  Laughing

# 4
Zdraveite momizeta,
az sam nova vav foruma no bih iskala da vi pozdravia za soledarnosta megdu vas
Kazvam se mariana
No vav foruma sam Yana i az imam problemi s hormonite imateli niaki dobar spezialist vav Varna

# 5
  • Мнения: 869
Az wi prepora4vam Olia Sardjeva.

# 6
  • Мнения: 249


Тази Д-р Сърджева/не знам дали съм го прочела правилно/ къде преглежда и имаш ли и кординатите?

# 7
Здравейте,
Горещо ви препоръчвам д-р Оля Сарджева. Кабинета и е на ул."Брегалница"4 ет.2
Ако някой иска телефони да ми пише на лични.

# 8
  • Мнения: 10
Здравейте,
Горещо ви препоръчвам д-р Оля Сарджева. Кабинета и е на ул."Брегалница"4 ет.2
Ако някой иска телефони да ми пише на лични.

Аз съм нова във форума и случайно попаднах на тази тема.
Оля Сарджева е наистина много добър ендокринолог и преди няколко години много ми помогна!

Общи условия

Активация на акаунт