секрет от гърдите

  • 1 487
  • 17
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 773
здравейте. Не намерих нищо по моя въпрос и за това реших да ви попитам.
Преди 4 месеца спрях да кърмя, но продължават да се отделят капчици кърма. Изписаха ми хапчета за спиране на кърмата, които пих 14 дни. Днес забелязах , че продължава да си капе. Другата седмица ще отида на лекар, но ако вие знаете нещо, ще съм благодарна.На мамолог ли трябва да отида?

# 1
  • Мнения: 6 164
Аз от година не кърмя и пак като стисна ми капва по капчица.  Що не съм се притеснила, не знам... newsm78 Вие кажете.

# 2
  • Мнения: 5 393
И аз не кърмя от почти една година, и все още имам капчици коластра.Не е притеснително според мен.Ако ще се успокоиш, отиди на мамолог, макар че на мен ми се струва малко.....прекалено.Както си решиш,но не се притеснявай,съвсем нормално е.

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
аз не кърмя от 9 месеца и пак си имам секрет. Даже на мамолог ходих за проилактичен преглед и ми казаха че това си е съвсем нормално.

# 4
  • Мнения: 8 917
И аз вече ще направя година откакто не кърмя и все още имам Peace

# 5
  • Мнения: 1 868
Отиди на мамолог щом вече е опитвано с лекарства трябва пак да се консултираш.Но не е притеснително споко.

# 6
  • Мнения: 19 266
мисля,че до година след спирането на кърмата продължава да тече по малко.все пак наистина отиди на лекар,за да чуеш и профес.мнение.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 773
хапчетата ми ги изписа гинеколожката и каза, че не трябва да има секрет, защото по този начин не може да се нормализират хормоните, затова се притеснявам. Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 8
  • Мнения: 16
А аз от 10 ГОДИНИ не кърмя и все още имам секрет.Малко ,но го има.ИИИИИ нищо ми няма

# 9
  • Мнения: 102
4 години след като родих сина имах секрет.Ходила съм по различни лекари и всички бяха на мнение че е нормално.
Така че не мисля че има място за притеснение

# 10
  • Мнения: 7 723
И аз имах секрет дълго, след като спрях да кърмя. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 005
Мисля , че е нормално , но един консулт не е излишен Peace

# 12
  • Мнения: 1 216
Капчиците спират за различен период при различните мами. Не се тревожи, ако искаш отиди на мамолог, за да провериш дали все още няма депа с кърма, но не ми се вярва.

# 13
  • Мнения: 1 081
Аз от месец и нещо не кърмя и се бях притеснила, че още има капчици, добре, че има кой да чета.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 773
благодаря за отговорите малко се поуспокоих. Ще си купя отново хапчета но чакам да се позахлади че от тях много ми пада кръвното и ми се вие свят а в момента съм сама с детето и се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт